Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Žanas Ramonas 
 Ignas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas, I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [49] 13:15   G.Stravinskas, K.Vilkevičius    
 9   Paulius Bareika 
 Kęstutis Krūminas 
    21:8  21:12 [20']    
[41] 12:25   G.Stravinskas, K.Vilkevičius      
 8   Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
  21:16  23:21 [25']      
    [59] 13:40   G.Stravinskas, K.Vilkevičius  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
      21:8  21:17 [18']  
[42] 12:25   T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 12   Stasys Kubiliūnas 
 Tomas Petrauskas 
  21:10  21:15 [24']      
  [50] 13:15   A.Mockus, G.Strumila    
 13         14:21  21:18  21:19 [31']    
 A.Mockus, G.Strumila      
 4   Andrius Mockus 
 Giedrius Strumila 
  ->       1-a vieta
      [69] 14:30   M.Loveikis, I.Vaivada
 3   Tadas Jarutis 
 Jonas Šileris 
        21:18  21:16 [23']
 T.Jarutis, J.Šileris      
 14       ->      
  [51] 13:15   L.Braknys, A.Giedrikas    
 11   Rokas Grytė 
 Tomas Tenikaitis 
    21:12  21:15 [22']    
[43] 12:50   L.Braknys, A.Giedrikas      
 6   Laimonas Braknys 
 Aidas Giedrikas 
  16:21  21:9  21:12 [32']      
    [60] 13:40   M.Loveikis, I.Vaivada  
 7   Edmundas Petrošius 
 Raimondas Ubis 
      21:11  21:14 [20']  
[44] 12:50   M.Loveikis, I.Vaivada      
 10   Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  21:18  21:14 [22']      
  [52] 13:15   M.Loveikis, I.Vaivada    
 15         21:12  21:19 [21']    
 R.Masevičius, E.Peleckis      
 2   Raimundas Masevičius 
 Egidijus Peleckis 
  ->    A.Mockus, G.Strumila   3-a vieta
      [70] 14:30   A.Mockus, G.Strumila
       L.Braknys, A.Giedrikas   21:15  9:21  21:14 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Ramonas, I.Lukoševičius    
    [61] 14:05   Ž.Ramonas, I.Lukoševičius  
     T.Paliulis, A.Žvilauskas   21:19  17:21  22:20 [37']   5-a vieta
      [71] 14:30   Ž.Ramonas, I.Lukoševičius
     T.Jarutis, J.Šileris     23:21  21:14 [24']
    [62] 14:05   R.Masevičius, E.Peleckis  
     R.Masevičius, E.Peleckis   21:11  21:19 [24']  
         
         
       T.Paliulis, A.Žvilauskas   7-a vieta
      [72] 14:30   T.Paliulis, A.Žvilauskas
       T.Jarutis, J.Šileris   18:21  21:14  21:17 [102']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bareika, K.Krūminas    
   P.Bareika, K.Krūminas   ->    
    [53] 13:15   P.Bareika, K.Krūminas  
   S.Kubiliūnas, T.Petrauskas     21:10  21:11 [19']  
   S.Kubiliūnas, T.Petrauskas    
    ->     9-a vieta
      [63] 14:05   P.Bareika, K.Krūminas
        21:18  17:21  21:16 [35']
   R.Grytė, T.Tenikaitis    
   R.Grytė, T.Tenikaitis   ->    
    [54] 13:15   R.Grytė, T.Tenikaitis  
   E.Petrošius, R.Ubis     21:17  21:19 [27']  
   E.Petrošius, R.Ubis    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, T.Petrauskas   11-a vieta
      [64] 14:05   E.Petrošius, R.Ubis
       E.Petrošius, R.Ubis   21:15  21:16 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.