Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
11
21
19
21
 24'
18
21
21
23
 27'
21
17
21
15
 24'
21
17
22
20
 31'
154/155
-1
2
3
2 Justė Kazakauskaitė 
 Diana Lubė 
21
11
21
19
 24'
16
21
22
20
21
17
 33'
21
14
21
16
 22'
21
17
21
10
 42'
185/145
40
4
1
3 Milda Gumbrevičiūtė 
 Roberta Milašauskaitė 
21
18
23
21
 27'
21
16
20
22
17
21
 33'
21
17
21
14
 22'
21
18
22
20
 26'
187/167
20
3
2
4 Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
17
21
15
21
 24'
14
21
16
21
 22'
17
21
14
21
 22'
14
21
21
17
21
13
 37'
149/177
-28
1
4
5 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
17
21
20
22
 31'
17
21
10
21
 42'
18
21
20
22
 26'
21
14
17
21
13
21
 37'
153/184
-31
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolanta Sereckienė 
 Violeta Slušnienė 
15
21
8
21
 21'
24
22
19
21
21
12
 34'
22
24
13
21
 25'
21
15
21
9
 20'
164/166
-2
2
3
2 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
21
15
21
8
 21'
21
15
21
10
 21'
21
19
16
21
18
21
 36'
21
11
21
6
 21'
181/126
55
3
2
3 Rima Januškienė 
 Gitana Krūminienė 
22
24
21
19
12
21
 34'
15
21
10
21
 21'
15
21
8
21
 25'
21
12
22
20
 51'
146/180
-34
1
4
4 Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
24
22
21
13
 25'
19
21
21
16
21
18
 36'
21
15
21
8
 25'
21
6
21
5
 17'
190/124
66
4
1
5 Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
15
21
9
21
 20'
11
21
6
21
 21'
12
21
20
22
 51'
6
21
5
21
 17'
84/169
-85
0
5



2019-09-21  
   1-a vieta
 3    Justė Kazakauskaitė,  Diana Lubė  
[89] 15:50   J.Kazakauskaitė, D.Lubė
 8    Vaida Daugėlienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė   21:13  21:16 [23']
   



2019-09-21  
   3-a vieta
 4    Irena Peleckienė,  Diana Valantinaitė  
[90] 15:50   I.Peleckienė, D.Valantinaitė
 5    Milda Gumbrevičiūtė,  Roberta Milašauskaitė   19:21  21:17  21:19 [33']
   



2019-09-21  
   5-a vieta
 1    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[91] 16:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
 2    Jolanta Sereckienė,  Violeta Slušnienė   11:21  21:9  21:10 [30']
   



2019-09-21  
   7-a vieta
 6    Rima Januškienė,  Gitana Krūminienė  
[92] 16:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė
 7    Kristina Freimanaitė,  Jurita Repšienė   24:22  21:19 [28']
   



2019-09-21  
   9-a vieta
 9    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė  
[93] 16:20   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
 10  Renata Mileškienė,  Eglė Žakevičiūtė   21:10  21:11 [19']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.