Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Ramūnas Mackevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė      
 16       ->      
  [22] 10:10   M.Armonas, V.Bubulytė    
 9   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
    21:10  12:21  23:21 [37']    
[9] 09:20   M.Armonas, V.Bubulytė      
 8   Marius Armonas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:19  13:21  21:18 [35']      
    [41] 11:00   G.Fridricas, E.Keturakytė  
 5   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:18  21:18 [27']  
[10] 09:20   R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 12   Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
  21:12  19:21  21:11 [30']      
  [23] 10:10   G.Fridricas, E.Keturakytė    
 13   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
    21:11  21:18 [23']    
[11] 09:20   G.Fridricas, E.Keturakytė      
 4   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:9  21:16 [21']       1-a vieta
      [57] 12:15   D.Martinaitis, L.Venckutė
 3   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
        21:8  21:6 [26']
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 14       ->      
  [24] 10:10   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 11   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:6  21:13 [21']    
[12] 09:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  21:9  21:19 [27']      
    [42] 11:00   D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Mantas Smalskis 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:17  21:7 [21']  
[13] 09:20   P.Liutikas, D.Liutikė      
 10   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:6  21:16 [24']      
  [25] 10:10   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 15         21:19  21:17 [27']    
 D.Martinaitis, L.Venckutė      
 2   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  ->    M.Armonas, V.Bubulytė   3-a vieta
      [59] 12:15   M.Armonas, V.Bubulytė
       J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   21:15  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė    
    [43] 11:25   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:15  17:21  26:24 [45']   5-a vieta
      [58] 12:15   P.Liutikas, D.Liutikė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:10  21:16 [23']
    [44] 11:25   P.Liutikas, D.Liutikė  
     P.Liutikas, D.Liutikė   21:9  21:5 [20']  
         
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, D.Lubė    
   R.Ražanauskas, D.Lubė   ->    
    [45] 11:25   R.Ražanauskas, D.Lubė  
   Č.Bankauskas, O.Merčaitienė     21:12  21:16 [21']  
  [26] 10:10   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė   14:21  21:10  21:13 [33']     9-a vieta
      [60] 12:15   R.Ražanauskas, D.Lubė
        22:20  21:18 [28']
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
    [46] 11:25   M.Smalskis, S.Kliaubienė  
   M.Smalskis, S.Kliaubienė     24:22  16:21  21:9 [32']  
   M.Smalskis, S.Kliaubienė    
    ->    
         
       N.Molis, G.Ūsienė   11-a vieta
     
       M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė  
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė   ->   13-a vieta
       Č.Bankauskas, O.Merčaitienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.