Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Tomas Vareika    Dėl 1-8 vietos      
 T.Vareika      
 16       ->      
  [183] 20:00   L.Fiodorovas    
 9   Laimis Fiodorovas      21:18  14:21  21:13 [34']    
[164] 18:40   L.Fiodorovas      
 8   Romutis Juodsnukis    21:10  21:13 [17']      
    [199] 20:55   L.Fiodorovas  
 5   Gražvydas Petrauskas        21:11  21:19 [22']  
[165] 18:40   S.Venslovas      
 12   Saulius Venslovas    21:11  21:8 [24']      
  [184] 20:00   S.Venslovas    
 13   Mindaugas Narkus      21:10  16:21  21:19 [34']    
[166] 18:40   M.Narkus      
 4   Arijus Baranauskas    21:14  21:17 [21']       1-a vieta
      [207] 21:50   K.Bužinskis
 3   Nerijus Juodsnukis          21:8  21:19 [25']
[167] 19:05   R.Lapinskas      
 14   Robertas Lapinskas    21:12  23:21 [19']      
  [185] 20:00   R.Lapinskas    
 11   Martynas Krisiukas      14:21  21:15  21:18 [30']    
[168] 19:05   Ž.Rėklaitis      
 6   Žilvinas Rėklaitis    21:15  21:10 [22']      
    [200] 20:55   K.Bužinskis  
 7   Ramūnas Galvanauskas        21:12  21:9 [19']  
[169] 19:05   K.Bužinskis      
 10   Karolis Bužinskis    21:6  21:16 [18']      
  [186] 20:00   K.Bužinskis    
 15         21:7  21:6 [18']    
 E.Goris      
 2   Edvinas Goris    ->    S.Venslovas   3-a vieta
      [208] 21:50   R.Lapinskas
       R.Lapinskas   21:13  9:21  21:19 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Vareika    
    [201] 20:55   M.Narkus  
     M.Narkus   21:0   5-a vieta
      [209] 21:50   E.Goris
     Ž.Rėklaitis     21:18  19:21  21:18 [38']
    [202] 21:20   E.Goris  
     E.Goris   17:21  21:8  21:7 [31']  
         
         
       T.Vareika   7-a vieta
     
       Ž.Rėklaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juodsnukis    
   R.Juodsnukis   ->    
    [203] 21:20   R.Juodsnukis  
   G.Petrauskas     9:1  20:22  21:14 [32']  
  [187] 20:00   G.Petrauskas    
   A.Baranauskas   20:22  21:15  21:12 [33']     9-a vieta
     
   N.Juodsnukis       ->
  [188] 20:30   N.Juodsnukis    
   M.Krisiukas   20:22  21:18  21:18 [31']    
    [204] 21:20   R.Galvanauskas  
   R.Galvanauskas     21:17  21:11 [21']  
   R.Galvanauskas    
    ->    
         
       G.Petrauskas   11-a vieta
     
       N.Juodsnukis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Baranauskas  
     A.Baranauskas   ->   13-a vieta
     
     M.Krisiukas     ->
     M.Krisiukas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.