Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gediminas Fridricas 
 Anant Thapliyal 
21
11
21
13
 23'
21
16
21
17
 34'
84/57
27
2
1
2 Salvijus Stravinskas 
 Simas Malakauskas 
11
21
13
21
 23'
14
21
21
14
15
21
 38'
74/98
-24
0
3
3 Gytis Vizgirda 
 Juozas Adomaitis 
16
21
17
21
 34'
21
14
14
21
21
15
 38'
89/92
-3
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Pijus Balaišis 
 Paulius Levickas 
21
19
21
17
 25'
21
9
21
15
 24'
84/60
24
2
1
2 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
19
21
17
21
 25'
21
13
15
21
21
15
 36'
93/91
2
1
2
3 Saulius Eibukas 
 Ramūnas Paškevičius 
9
21
15
21
 24'
13
21
21
15
15
21
 36'
73/99
-26
0
3



2019-10-19  
   1-a vieta
 1    Gediminas Fridricas,  Anant Thapliyal  
[80] 14:55   G.Fridricas, A.Thapliyal
 2    Pijus Balaišis,  Paulius Levickas   21:17  14:21  21:9 [34']
   



2019-10-19  
   3-a vieta
 4    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas  
[81] 14:55   G.Vizgirda, J.Adomaitis
 5    Gytis Vizgirda,  Juozas Adomaitis   21:15  21:18 [26']
   



2019-10-19  
   5-a vieta
 3    Salvijus Stravinskas,  Simas Malakauskas  
[82] 14:55   S.Stravinskas, S.Malakauskas
 6    Saulius Eibukas,  Ramūnas Paškevičius   21:13  21:18 [24']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.