Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Haroldas Nevidauskas 
 Vilimas Šimkus 
21
8
21
19
 27'
21
10
19
21
21
17
 33'
21
19
21
13
 28'
145/107
38
3
1
2 Rolandas Čepulis 
 Edmundas Petrošius 
8
21
19
21
 27'
17
21
25
23
22
24
 41'
21
18
21
19
 30'
133/147
-14
1
3
3 Vytautas Valaitis 
 Valdas Jankauskas 
10
21
21
19
17
21
 33'
21
17
23
25
24
22
 41'
17
21
21
15
16
21
 32'
170/182
-12
1
2
4 Žaimantas Vaitiekūnas 
 Donatas Akelis 
19
21
13
21
 28'
18
21
19
21
 30'
21
17
15
21
21
16
 32'
126/138
-12
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kasparas Vilkevičius 
 Marius Tamošiūnas 
15
21
21
13
21
14
 32'
21
11
21
18
 28'
99/77
22
2
1
2 Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
21
15
13
21
14
21
 32'
21
16
21
9
 23'
90/82
8
1
2
3 Artūras Liutkus 
 Saulius Venslovas 
11
21
18
21
 28'
16
21
9
21
 23'
54/84
-30
0
3



2019-10-19  
   1-a vieta
 1    Haroldas Nevidauskas,  Vilimas Šimkus  
[83] 15:20   H.Nevidauskas, V.Šimkus
 2    Kasparas Vilkevičius,  Marius Tamošiūnas   26:24  21:18 [28']
   



2019-10-19  
   3-a vieta
 4    Adomas Kovarskas,  Benas Šemeta  
[84] 15:20   A.Kovarskas, B.Šemeta
 5    Vytautas Valaitis,  Valdas Jankauskas   22:20  21:12 [27']
   



2019-10-19  
   5-a vieta
 3    Rolandas Čepulis,  Edmundas Petrošius  
[85] 15:20   R.Čepulis, E.Petrošius
 6    Artūras Liutkus,  Saulius Venslovas   21:17  21:18 [30']
   



 
   7-a vieta
 7    Žaimantas Vaitiekūnas,  Donatas Akelis  
 Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.