Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2019-07-20, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-07-20 2019-07-20 2019-07-20  
 1   Edgaras Slušnys ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė   Dėl 1-4 vietų    
[20] 12:00   E.Slušnys, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 8   Artūras Jachontovas ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:17  21:15 [24']    
  [30] 12:55   E.Slušnys, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 5   Tomas Lukoševičius ,   Rūta Ulozaitė      21:15  21:10 [30']  
[21] 12:00   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 4   Arnoldas Slušnys ,   Ramunė Petrošienė    21:17  21:15 [20']    1-a vieta
    [40] 13:50   E.Slušnys, A.Slapikaitė-Jurkonė
 3   Linas Supronas ,   Dovilė Rutkauskaitė        21:14  21:11 [19']
[22] 12:00   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 6   Pranciškus Gečas ,   Gintarė Plečkaitytė    21:17  21:19 [26']    
  [31] 12:55   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 7   Gabrielius Vaičiulis ,   Ekaterina Dvalishvili      21:17  21:17 [20']  
[23] 12:00   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 2   Karolis Šemeta ,   Justė Kažanauskaitė    21:14  19:21  21:19 [41']    
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė  3-a vieta
  [41] 13:50   A.Slušnys, R.Petrošienė
   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   22:20  21:14 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė    
  [32] 12:55   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė  
   T.Lukoševičius, R.Ulozaitė   21:14  21:13 [17']  5-a vieta
    [42] 13:50   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė
   P.Gečas, G.Plečkaitytė     17:21  21:16  21:15 [31']
  [33] 12:55   G.Vaičiulis, E.Dvalishvili  
   G.Vaičiulis, E.Dvalishvili   21:11  21:18 [22']  
       
       
     T.Lukoševičius, R.Ulozaitė  7-a vieta
    [43] 13:50   P.Gečas, G.Plečkaitytė
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   19:21  21:19  22:20 [44']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MX  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.