Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2019-07-20, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-07-20 2019-07-20 2019-07-20 2019-07-20  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [24] 12:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 9   Saulius Pocevičius 
 Irina Pocevičienė 
    21:18  21:15 [22']    
[16] 11:35   S.Rukša, L.Perepechenaia      
 8   Saulius Rukša 
 Liudmila Perepechenaia 
  21:6  21:10 [20']      
    [34] 13:20   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5   Benas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      22:20  21:12 [21']  
[17] 11:35   A.Sirbikė, N.Aleksandrova      
 12   Artūras Sirbikė 
 Natalya Aleksandrova 
  24:22  21:5 [26']      
  [25] 12:25   A.Sirbikė, N.Aleksandrova    
 13         21:14  21:12 [18']    
 T.Jarutis, R.Staupelienė      
 4   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
  ->       1-a vieta
      [44] 14:15   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Diana Grigalauskienė 
        21:13  21:15 [24']
 G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė      
 14       ->      
  [26] 12:25   G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė    
 11   Romas Vaitiekūnas 
 Renata Mileškienė 
    14:21  21:18  21:16 [34']    
[18] 11:35   E.Litvinskas, K.Freimanaitė      
 6   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:14  21:4 [21']      
    [35] 13:20   G.Šiaučiūnas, D.Grigalauskienė  
 7   Sigitas Galentas 
 Jurita Repšienė 
      21:13  17:21  21:12 [33']  
[19] 11:35   S.Galentas, J.Repšienė      
 10   Valdas Kundrotas 
 Valentina Verbitskaya 
  21:7  21:12 [25']      
  [27] 12:25   S.Galentas, J.Repšienė    
 15         11:21  21:19  26:24 [42']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    A.Sirbikė, N.Aleksandrova   3-a vieta
      [45] 14:15   A.Sirbikė, N.Aleksandrova
       S.Galentas, J.Repšienė   17:21  21:9  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Rukša, L.Perepechenaia    
    [36] 13:20   S.Rukša, L.Perepechenaia  
     T.Jarutis, R.Staupelienė   21:18  21:14 [23']   5-a vieta
      [46] 14:15   E.Litvinskas, K.Freimanaitė
     E.Litvinskas, K.Freimanaitė     11:21  21:19  21:17 [38']
    [37] 13:20   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:19  14:21  21:19 [31']  
         
         
       T.Jarutis, R.Staupelienė   7-a vieta
      [47] 14:15   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:17  21:16 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Pocevičius, I.Pocevičienė    
   S.Pocevičius, I.Pocevičienė   ->    
    [28] 12:40   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:6  21:6 [18']  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    ->     9-a vieta
      [38] 13:30   V.Kundrotas, V.Verbitskaya
        12:21  21:19  21:19 [34']
   R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė    
   R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė   ->    
    [29] 12:40   V.Kundrotas, V.Verbitskaya  
   V.Kundrotas, V.Verbitskaya     21:15  21:9 [21']  
   V.Kundrotas, V.Verbitskaya    
    ->    
         
       S.Pocevičius, I.Pocevičienė   11-a vieta
      [39] 13:30   S.Pocevičius, I.Pocevičienė
       R.Vaitiekūnas, R.Mileškienė   21:9  21:18 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.