Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Inga Jakutienė ,   Alina Michaliova   Dėl 1-4 vietų    
 I.Jakutienė, A.Michaliova    
 8       ->    
  [34] 11:50    A.Mastavičiūtė, M.Šiaučiūnaitė  
 5   Asta Mastavičiūtė ,   Marija Šiaučiūnaitė      21:12  21:9 [17']  
[16] 10:20    A.Mastavičiūtė, M.Šiaučiūnaitė    
 4   Luiza Ivanauskaitė ,   Aušra Lingytė    21:17  21:13 [16']    1-a vieta
    [54] 12:50    Ž.Simonaitytė, A.Martinkutė
 3   Vaiva Kelečienė ,   Indrė Gudelytė        21:11  21:15 [18']
[17] 10:50    V.Kelečienė, I.Gudelytė    
 6   Evelina Keturakytė ,   Anta Marija Antanavičiūtė    21:3  21:12 [12']    
  [35] 11:50    Ž.Simonaitytė, A.Martinkutė  
 7   Viktorija Rakejevaitė ,   Sandra Auzacalitaitė      21:12  21:18 [16']  
[18] 10:50    Ž.Simonaitytė, A.Martinkutė    
 2   Živilė Simonaitytė ,   Aurelija Martinkutė    21:7  21:17 [16']    
     
     I.Jakutienė, A.Michaliova  3-a vieta
  [55] 12:50    V.Kelečienė, I.Gudelytė
   V.Kelečienė, I.Gudelytė   21:10  21:11 [13']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   L.Ivanauskaitė, A.Lingytė  
   L.Ivanauskaitė, A.Lingytė   ->  5-a vieta
    [56] 12:50    V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė
   E.Keturakytė, A.Antanavičiūtė     21:7  27:29  21:12 [28']
  [36] 11:50    V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė  
   V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė   22:20  21:17 [18']  
       
       
     7-a vieta
     E.Keturakytė, A.Antanavičiūtė
     E.Keturakytė, A.Antanavičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.