Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Butkus, A.Michaliova      
 16       ->      
  [89] 15:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 9   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    20:22  21:18  21:15 [33']    
[76] 14:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 8   Laimis Fiodorovas 
 Inga Jakutienė 
  21:14  21:16 [17']      
    [102] 16:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
      21:19  14:21  21:12 [27']  
[77] 14:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 12   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  21:14  21:17 [16']      
  [90] 15:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
 13   Arūnas Grigalauskas 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
    14:21  21:13  21:13 [27']    
[78] 14:30    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 4   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Martinkutė 
  21:14  7:21  23:21 [26']       1-a vieta
      [116] 16:30    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė
 3   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
        22:20  18:21  21:9 [26']
[79] 14:30    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė      
 14   Andrius Dubrovskis 
 Viktorija Rakejevaitė 
  21:11  15:21  21:17 [27']      
  [91] 15:00    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė    
 11   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:16  12:21  21:11 [24']    
[80] 14:30    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 6   Darius Likas 
 Edita Likienė 
  21:17  21:11 [17']      
    [103] 16:00    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė  
 7   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
      21:19  24:22 [18']  
[81] 14:30    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 10   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  26:24  21:18 [20']      
  [92] 15:00    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 15   Valerij Vasilčenko 
 Emilija Petrauskaitė 
    21:18  21:16 [16']    
[82] 14:30    D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė      
 2   Dainius Mazėtis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:19  21:7 [15']    A.Andreliūnas, I.Gudelytė   3-a vieta
      [117] 16:30    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:17  21:12 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Butkus, A.Michaliova    
    [104] 16:00    A.Butkus, A.Michaliova  
     A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   21:15  21:17 [17']   5-a vieta
      [118] 17:00    A.Butkus, A.Michaliova
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     21:13  22:20 [17']
    [105] 16:00    D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė  
     D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė   21:18  21:16 [18']  
         
         
       A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   7-a vieta
      [119] 17:00    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:15  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Fiodorovas, I.Jakutienė    
   L.Fiodorovas, I.Jakutienė   ->    
    [106] 16:00    L.Fiodorovas, I.Jakutienė  
   K.Bužinskis, R.Bužinskienė     18:21  22:20  21:19 [28']  
  [93] 15:00    T.Meškutavičius, A.Martinkutė    
   T.Meškutavičius, A.Martinkutė   21:17  21:10 [15']     9-a vieta
      [120] 17:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė       21:17  21:16 [16']
  [94] 15:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
   D.Likas, E.Likienė   21:12  21:14 [16']    
    [107] 16:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
   A.Viruišis, I.Ivoškienė     21:11  21:18 [16']  
  [95] 15:30    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
   V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė   21:12  21:23  21:14 [28']    
         
       T.Meškutavičius, A.Martinkutė   11-a vieta
      [121] 17:00    T.Meškutavičius, A.Martinkutė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:3  21:18 [12']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė   ->   13-a vieta
      [122] 17:00    K.Bužinskis, R.Bužinskienė
     D.Likas, E.Likienė     21:10  21:19 [17']
    [108] 16:00    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė  
     V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė   17:21  21:17  21:16 [31']  
         
         
        15-a vieta
       D.Likas, E.Likienė
       D.Likas, E.Likienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.