Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 32       ->        
  [94] 15:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 17   Julius Masaitis 
 Vilija Čekanauskienė 
    21:14  21:14 [13']      
[82] 14:45    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 16   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:15  21:13 [16']        
    [108] 16:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
      21:13  21:12 [21']    
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 24       ->        
  [95] 15:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 25         21:17  21:17 [20']      
 M.Povilaitis, K.Janutaitė        
 8   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  ->        
      [124] 17:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
        21:15  21:13 [16']  
 P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 28       ->        
  [96] 15:15    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 21   Tomas Pilukas 
 Aurelija Venslovė 
    10:21  21:7  21:8 [21']      
[83] 14:45    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 12   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  22:20  7:21  21:12 [25']        
    [109] 16:15    P.Gečas, G.Plečkaitytė    
 13   Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:23  21:15  21:16 [30']    
[84] 14:45    G.Celencevičius, V.Bubulytė        
 20   Luidži Pakula 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:18  21:15 [18']        
  [97] 15:15    G.Celencevičius, V.Bubulytė      
 29         19:21  21:19  21:17 [35']      
 A.Nareika, K.Nareikienė        
 4   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->         1-a vieta
        [141] 18:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3   Kristijonas Jucys 
 Tanita Urbonienė 
          21:19  21:12 [21']
 K.Jucys, T.Urbonienė        
 30       ->        
  [98] 15:45    K.Jucys, T.Urbonienė      
 19   Sergėjus Klodt 
 Diana Lubė 
    21:15  16:21  21:6 [26']      
[85] 14:45    S.Klodt, D.Lubė        
 14   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  21:17  21:11 [17']        
    [110] 16:15    J.Pauliukas, U.Gečaitė    
 11   Jurgis Pauliukas 
 Urtė Gečaitė 
      21:16  21:10 [19']    
[86] 14:45    J.Pauliukas, U.Gečaitė        
 22   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:15  18:21  21:14 [26']        
  [99] 15:45    J.Pauliukas, U.Gečaitė      
 27         22:20  21:15 [21']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 6   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
      [125] 17:15    J.Pauliukas, U.Gečaitė  
 7   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
        25:23  13:21  24:22 [36']  
 M.Danys, R.Gečaitė        
 26       ->        
  [100] 15:45    M.Danys, R.Gečaitė      
 23         21:13  21:19 [18']      
 P.Jūras, V.Suško        
 10   Paulius Jūras 
 Viktorija Suško 
  ->        
    [111] 16:15    M.Danys, R.Gečaitė    
 15   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      21:17  21:17 [20']    
[87] 14:45    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 18   Artūras Surgutanovas 
 Rūta Bubulienė 
  21:9  21:13 [15']      P.Gečas, G.Plečkaitytė   3-a vieta
  [101] 15:45    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   [142] 18:15    P.Gečas, G.Plečkaitytė
 31         21:17  21:17 [17']    M.Danys, R.Gečaitė   12:21  21:12  22:20 [30']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 2   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Povilaitis, K.Janutaitė    
      [126] 17:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė  
       G.Celencevičius, V.Bubulytė   16:21  21:18  21:14 [31']   5-a vieta
        [143] 18:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       K.Jucys, T.Urbonienė     21:14  21:16 [17']
      [127] 17:15    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:19  21:15 [19']  
           
           
         G.Celencevičius, V.Bubulytė   7-a vieta
        [144] 18:15    G.Celencevičius, V.Bubulytė
         K.Jucys, T.Urbonienė   21:8  15:21  21:17 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Fridricas, E.Keturakytė      
    [112] 16:15    G.Fridricas, E.Keturakytė    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:16  21:15 [17']    
      [128] 17:15    A.Nareika, K.Nareikienė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:18  12:21  21:14 [26']  
    [113] 16:15    A.Nareika, K.Nareikienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:7  21:10 [12']     9-a vieta
        [145] 18:15    D.Martinaitis, L.Venckutė
     S.Klodt, D.Lubė       21:16  21:19 [18']
    [114] 16:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:14  21:19 [20']    
      [129] 17:15    D.Martinaitis, L.Venckutė  
     P.Jūras, V.Suško     21:14  15:21  21:10 [25']  
    [115] 16:45    D.Martinaitis, L.Venckutė    
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:18  20:22  21:14 [28']    
           
         G.Fridricas, E.Keturakytė   11-a vieta
        [146] 18:45    G.Fridricas, E.Keturakytė
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:19  21:19 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
      [130] 17:45    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:11  21:13 [14']   13-a vieta
        [147] 18:45    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       S.Klodt, D.Lubė     19:21  21:13  21:13 [26']
      [131] 17:45    S.Klodt, D.Lubė  
       P.Jūras, V.Suško   16:21  21:19  21:9 [27']  
           
           
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   15-a vieta
        [148] 18:45    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
    Dėl 17-32 vietos      P.Jūras, V.Suško   13:21  21:13  21:14 [25']
         
   J.Masaitis, V.Čekanauskienė      
   J.Masaitis, V.Čekanauskienė   ->      
     J.Masaitis, V.Čekanauskienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [132] 17:45    J.Masaitis, V.Čekanauskienė  
        12:21  21:11  21:11 [24']  
   T.Pilukas, A.Venslovė      
   T.Pilukas, A.Venslovė   ->      
    [116] 16:45    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė    
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė     21:17  21:19 [18']    
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė      
    ->       17-a vieta
        [149] 18:45    J.Masaitis, V.Čekanauskienė
          21:15  21:19 [15']
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   ->      
    [117] 16:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė     21:19  18:21  22:20 [31']    
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė      
    ->      
      [133] 17:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė  
        21:11  21:12 [16']  
   .      
    ->      
     A.Surgutanovas, R.Bubulienė    
   A.Surgutanovas, R.Bubulienė     ->    
   A.Surgutanovas, R.Bubulienė      
    ->    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė   19-a vieta
        [150] 18:45    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė
         A.Surgutanovas, R.Bubulienė   22:20  21:18 [23']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Pilukas, A.Venslovė  
       T.Pilukas, A.Venslovė   ->   21-a vieta
        [151] 18:45    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė     21:19  21:19 [19']
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.