Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q, Data: 2020-06-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06  
 1   Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [51] 15:00    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė    
 9   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    10:21  21:12  21:16 [27']    
[46] 14:30    S.Stravinskas, V.Bubulytė      
 8   Salvijus Stravinskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:15  16:21  21:16 [26']      
    [56] 15:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė  
 5   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:18  21:15 [17']  
[47] 14:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 12   Rytis Vasiliauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:17  21:19 [19']      
  [52] 15:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 13         21:15  22:20 [19']    
 P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 4   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  ->       1-a vieta
      [62] 16:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė
 3   Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
        21:10  21:19 [17']
 K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 14       ->      
  [53] 15:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 11   Dalius Martinaitis 
 Monika Janutaitė 
    21:15  21:10 [15']    
[48] 14:30    D.Martinaitis, M.Janutaitė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:9  21:7 [12']      
    [57] 15:30    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
      21:13  21:10 [18']  
[49] 14:30    M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 10   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:17  21:17 [16']      
  [54] 15:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė    
 15         21:14  22:20 [19']    
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 2   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  ->    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [63] 16:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   21:10  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, V.Bubulytė    
    [58] 15:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   26:24  21:16 [21']   5-a vieta
      [64] 16:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     D.Martinaitis, M.Janutaitė     12:21  21:15  21:14 [24']
    [59] 15:30    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė   19:21  21:17  21:16 [27']  
         
         
       S.Stravinskas, V.Bubulytė   7-a vieta
      [65] 16:00    S.Stravinskas, V.Bubulytė
       D.Martinaitis, M.Janutaitė   21:16  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->    
    [60] 15:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė     21:13  21:19 [16']  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė    
    ->     9-a vieta
      [66] 16:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
        21:18  21:18 [17']
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->    
    [61] 16:00    G.Fridricas, E.Keturakytė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     21:17  15:21  21:18 [28']  
   G.Fridricas, E.Keturakytė    
    ->    
         
       R.Vasiliauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
      [67] 16:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:19  21:12 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    V    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.