Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
19:50   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
 16       ->      
  [187] 21:20    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
 9   Kęstutis Ikamas 
 Estela Zinevičienė 
    21:12  21:17 [15']    
[167] 19:50    K.Ikamas, E.Zinevičienė      
 8   Marius Krutkis 
 Adelė Krutkytė 
  21:7  21:16 [16']      
    [203] 22:20    A.Borisenko, V.Rakejevaitė  
 5   Aleksėj Borisenko 
 Viktorija Rakejevaitė 
      21:13  21:18 [17']  
[168] 19:50    A.Borisenko, V.Rakejevaitė      
 12   Vytautas Peciukonis 
 Aleksandra Baltrukonienė 
  21:8  21:14 [14']      
  [188] 21:20    A.Borisenko, V.Rakejevaitė    
 13   Robertas Januševičius 
 Solveiga Ivlijevienė 
    21:12  18:21  21:3 [22']    
[169] 19:50    A.Šimonis, A.Šimanskaitė      
 4   Alvaras Šimonis 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:11  21:6 [13']       1-a vieta
      [213] 22:50    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė
 3   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
        21:18  21:17 [20']
[170] 20:20    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 14   Žydrūnas Benaitis 
 Dovilė Skrickaitė 
  21:12  21:10 [17']      
  [189] 21:20    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
 11   Donatas Ferensas 
 Jurgita Januševičiūtė 
    21:7  21:11 [15']    
[171] 20:20    L.Urniežius, E.Likienė      
 6   Laurynas Urniežius 
 Edita Likienė 
  21:14  22:20 [17']      
    [204] 22:20    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
 7   Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
      21:15  21:18 [21']  
[172] 20:20    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė      
 10   Augustinas Stankevičius 
 Agnė Raguckaitė 
  21:14  21:16 [16']      
  [190] 21:20    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė    
 15         21:4  21:16 [15']    
20:20   V.Galiauskas, J.Goriainova      
 2   Vidmantas Galiauskas 
 Jekaterina Goriainova 
  ->    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   3-a vieta
      [214] 22:50    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė
       J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   21:18  12:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ikamas, E.Zinevičienė    
    [205] 22:20    A.Šimonis, A.Šimanskaitė  
     A.Šimonis, A.Šimanskaitė   18:21  21:11  21:16 [26']   5-a vieta
      [215] 22:50    A.Šimonis, A.Šimanskaitė
     L.Urniežius, E.Likienė     21:14  21:16 [23']
    [206] 22:20    L.Urniežius, E.Likienė  
     V.Galiauskas, J.Goriainova   21:18  21:11 [21']  
         
         
       K.Ikamas, E.Zinevičienė   7-a vieta
     
       V.Galiauskas, J.Goriainova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Krutkis, A.Krutkytė    
   M.Krutkis, A.Krutkytė   ->    
    [207] 22:20    V.Peciukonis, A.Baltrukonienė  
   V.Peciukonis, A.Baltrukonienė     21:15  21:10 [16']  
  [191] 21:20    V.Peciukonis, A.Baltrukonienė    
   R.Januševičius, S.Ivlijevienė   18:21  21:10  21:17 [24']     9-a vieta
     
   Ž.Benaitis, D.Skrickaitė       ->
  [192] 21:20    D.Ferensas, J.Januševičiūtė    
   D.Ferensas, J.Januševičiūtė   21:15  21:16 [17']    
    [208] 22:20    D.Ferensas, J.Januševičiūtė  
   A.Stankevičius, A.Raguckaitė     21:13  18:21  21:10 [26']  
   A.Stankevičius, A.Raguckaitė    
    ->    
         
       M.Krutkis, A.Krutkytė   11-a vieta
     
       A.Stankevičius, A.Raguckaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Januševičius, S.Ivlijevienė  
     R.Januševičius, S.Ivlijevienė   ->   13-a vieta
     
     Ž.Benaitis, D.Skrickaitė     ->
     Ž.Benaitis, D.Skrickaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.