Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Jelena Puchova 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Puchova      
 16       ->      
  [34] 12:20    R.Kavaliauskas, J.Puchova    
 9   Orestas Renevis 
 Rūta Žigienė 
    21:14  21:13 [14']    
[32] 11:50    M.Danys, E.Bagdonienė      
 8   Mindaugas Danys 
 Eglė Bagdonienė 
  21:9  21:15 [18']      
    [39] 12:50    R.Kavaliauskas, J.Puchova  
 5   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:12  19:21  21:14 [29']  
 P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 12       ->      
  [35] 12:20    A.Nareika, K.Nareikienė    
 13         21:19  16:21  21:19 [33']    
 A.Nareika, K.Nareikienė      
 4   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->       1-a vieta
      [43] 12:50    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
 3   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:16  13:21  21:18 [32']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [36] 12:20    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11         21:17  19:21  21:6 [28']    
 J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
 6   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
  ->      
    [40] 12:50    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
 7   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      21:15  21:16 [17']  
[33] 12:20    A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė      
 10   Anant Thapliyal 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:14  21:13 [16']      
  [37] 12:20    A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė    
 15         21:14  21:18 [19']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 2   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    A.Nareika, K.Nareikienė   3-a vieta
      [43] 12:50    A.Nareika, K.Nareikienė
       A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė   21:16  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Danys, E.Bagdonienė    
    [41] 12:50    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   23:21  21:18 [18']   5-a vieta
      [44] 13:20    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     J.Pauliukas, T.Rakauskaitė     21:16  21:11 [17']
    [42] 12:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:9  22:20 [18']  
         
         
       M.Danys, E.Bagdonienė   7-a vieta
      [45] 13:20    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   19:21  21:14  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   O.Renevis, R.Žigienė    
   O.Renevis, R.Žigienė   ->    
    [38] 12:20   O.Renevis, R.Žigienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 13:20    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė
        18:21  21:17  21:5 [26']
   .    
    ->    
     J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė     ->  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
      [47] 13:20 
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
      [48] 13:20 
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [49] 13:20 
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.