Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Andrius Kordušas 
 Marijus Stankevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, M.Stankevičius      
 16       ->      
  [109] 16:35   A.Kordušas, M.Stankevičius    
 9   Olegas Kurganovas 
 Andrius Valantiejus 
    15:21  21:18  21:13 [32']    
[89] 15:20   O.Kurganovas, A.Valantiejus      
 8   Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:9  21:9 [22']      
    [125] 17:25   A.Kordušas, M.Stankevičius  
 5   Valentas Stončius 
 Mantas Zinkevičius 
      21:9  15:21  23:21 [40']  
[90] 15:20   V.Stončius, M.Zinkevičius      
 12   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
  21:16  21:13 [22']      
  [110] 16:35   S.Stravinskas, P.Jūras    
 13         21:16  22:20 [44']    
 S.Stravinskas, P.Jūras      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Paulius Jūras 
  ->       1-a vieta
      [140] 18:15   A.Kordušas, M.Stankevičius
 3   Andrius Montrimas 
 Linas Zavadskis 
        21:13  21:19 [22']
 A.Montrimas, L.Zavadskis      
 14       ->      
  [111] 16:35   A.Montrimas, L.Zavadskis    
 11   Simas Malakauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
    21:7  21:9 [20']    
[91] 15:20   S.Malakauskas, R.Ražanauskas      
 6   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
  19:21  23:21  21:17 [39']      
    [126] 17:25   R.Juknevičius, T.Petrošius  
 7   Paulius Liutikas 
 Vidas Martinkus 
      23:21  21:15 [28']  
[92] 15:20   P.Liutikas, V.Martinkus      
 10   Rytis Vizgirda 
 Juozas Adomaitis 
  21:11  21:13 [22']      
  [112] 16:35   R.Juknevičius, T.Petrošius    
 15         21:8  25:23 [23']    
 R.Juknevičius, T.Petrošius      
 2   Rolandas Juknevičius 
 Tomas Petrošius 
  ->    S.Stravinskas, P.Jūras   3-a vieta
      [141] 18:40   A.Montrimas, L.Zavadskis
       A.Montrimas, L.Zavadskis   19:21  21:13  21:16 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Kurganovas, A.Valantiejus    
    [127] 17:25   V.Stončius, M.Zinkevičius  
     V.Stončius, M.Zinkevičius   23:21  16:21  26:24 [41']   5-a vieta
      [142] 18:40   P.Liutikas, V.Martinkus
     S.Malakauskas, R.Ražanauskas     21:10  21:16 [25']
    [128] 17:50   P.Liutikas, V.Martinkus  
     P.Liutikas, V.Martinkus   20:22  21:14  21:10 [34']  
         
         
       O.Kurganovas, A.Valantiejus   7-a vieta
      [143] 18:40   O.Kurganovas, A.Valantiejus
       S.Malakauskas, R.Ražanauskas   21:0 [2']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Krasovskij, G.Vaičiulis    
   V.Krasovskij, G.Vaičiulis   ->    
    [129] 17:50   E.Joly-testault, K.Vilkevičius  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius     21:15  14:21  21:9 [28']  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Jachontovas, S.Galentas    
   A.Jachontovas, S.Galentas   ->    
    [130] 17:50   A.Jachontovas, S.Galentas  
   R.Vizgirda, J.Adomaitis     21:14  19:21  21:16 [40']  
   R.Vizgirda, J.Adomaitis    
    ->    
         
       V.Krasovskij, G.Vaičiulis   11-a vieta
     
       R.Vizgirda, J.Adomaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 10:00 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.