Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[25] 10:45   G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 16   Giedrius Stasiulis 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:18  21:8 [23']      
  [44] 12:00   A.Valantiejus, R.Gečaitė    
 9   Artūras Jachontovas 
 Jolanta Sereckienė 
    21:16  21:15 [24']    
[26] 10:45   A.Valantiejus, R.Gečaitė      
 8   Andrius Valantiejus 
 Rugilė Gečaitė 
  23:21  20:22  21:12 [35']      
    [56] 12:25   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
 5   Salvijus Stravinskas 
 Asta Bačkaitienė 
      26:24  21:17 [28']  
[27] 10:45   V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
 12   Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:19  17:21  21:11 [37']      
  [45] 12:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Mantas Zinkevičius 
 Ingrida Savickienė 
    21:12  21:12 [24']    
[28] 10:45   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 4   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:13  21:15 [21']       1-a vieta
      [70] 13:40   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        23:21  13:21  22:20 [33']
[29] 11:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14   Ailantas Sutkus 
 Jurgita Bilienė 
  23:21  18:21  21:7 [39']      
  [46] 12:00   T.Tiškus, A.Mažulienė    
 11   Olegas Kurganovas 
 Sonata Zinkevičienė 
    21:17  5:21  21:12 [11']    
[30] 11:10   T.Tiškus, A.Mažulienė      
 6   Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
  14:21  21:19  21:19 [34']      
    [57]  T.Petrošius, S.Čečkauskienė  
 7   Rolandas Juknevičius 
 Ramunė Petrošienė 
      21:14  21:14 [23']  
[31] 11:10   T.Petrošius, S.Čečkauskienė      
 10   Tomas Petrošius 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:15  15:21  21:14 [30']      
  [47] 12:00   T.Petrošius, S.Čečkauskienė    
 15   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
    21:12  21:16 [31']    
[32] 11:10   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 2   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:16  15:21  21:19 [36']    A.Valantiejus, R.Gečaitė   3-a vieta
      [71] 13:40   T.Tiškus, A.Mažulienė
       T.Tiškus, A.Mažulienė   19:21  21:14  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Miestauskas, A.Pakšytė    
    [58] 12:50   G.Miestauskas, A.Pakšytė  
     V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:17  22:20 [27']   5-a vieta
      [72] 13:40   G.Miestauskas, A.Pakšytė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     13:21  21:17  21:17 [33']
    [59] 12:50   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė  
     A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   21:11  21:17 [25']  
         
         
       V.Stončius, J.Kazakauskaitė   7-a vieta
     
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Stasiulis, D.Butvydaitė      
  [48] 12:00   A.Jachontovas, J.Sereckienė    
   A.Jachontovas, J.Sereckienė   21:7  21:10 [12']    
    12:50   S.Stravinskas, A.Bačkaitienė  
   S.Stravinskas, A.Bačkaitienė     17:21  21:16  21:17 [34']  
  [49] 12:00   S.Stravinskas, A.Bačkaitienė    
   M.Zinkevičius, I.Savickienė   21:12  22:20 [17']     9-a vieta
      14:05   O.Kurganovas, S.Zinkevičienė
   A.Sutkus, J.Bilienė       21:14  23:21 [25']
  [50] 12:25   O.Kurganovas, S.Zinkevičienė    
   O.Kurganovas, S.Zinkevičienė   16:21  21:18  22:20 [32']    
    12:50   O.Kurganovas, S.Zinkevičienė  
   R.Juknevičius, R.Petrošienė     21:16  21:17 [21']  
  [51] 12:25   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   21:16  17:21  21:15 [34']    
         
       A.Jachontovas, J.Sereckienė   11-a vieta
     
       R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Stasiulis, D.Butvydaitė    
     
     M.Zinkevičius, I.Savickienė   ->   13-a vieta
     
     A.Sutkus, J.Bilienė     ->
     
     R.Juknevičius, R.Petrošienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 10:00 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.