Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Jorūnė Živatkauskaitė ,   Kristina Poškutė   Dėl 1-4 vietų    
[77] 14:30   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
 8   Laura Daunytė ,   Monika Viliūnaitė    21:18  21:7 [21']    
  [97] 15:45   L.Daunytė, M.Viliūnaitė  
 5   Jūratė Paškevičienė ,   Roberta Milašauskaitė      21:11  21:19 [23']  
[78] 14:30   J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė    
 4   Diana Valantinaitė ,   Irena Peleckienė    21:12  18:21  21:15 [34']    1-a vieta
    [117] 17:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Jolanta Sereckienė ,   Renata Staupelienė        18:21  21:16  21:15 [30']
[79] 14:30   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė    
 6   Marija Šiaučiūnaitė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:18  21:12 [27']    
  [98] 15:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė      21:15  21:16 [24']  
[80] 14:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 2   Eglė Gedminienė ,   Ingrida Savickienė    21:18  21:7 [22']    
     
     J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė  3-a vieta
  [118] 17:00   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė
   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė   17:12 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė    
  [99] 15:45   D.Valantinaitė, I.Peleckienė  
   D.Valantinaitė, I.Peleckienė   18:21  22:20  21:9 [31']  5-a vieta
    [119] 17:00   D.Valantinaitė, I.Peleckienė
   J.Sereckienė, R.Staupelienė     21:12  17:21  21:18 [35']
  [100] 15:45   E.Gedminienė, I.Savickienė  
   E.Gedminienė, I.Savickienė   21:15  18:21  21:16 [34']  
       
       
     J.Živatkauskaitė, K.Poškutė  7-a vieta
    [120] 17:00   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė
     J.Sereckienė, R.Staupelienė   21:17  18:21  21:14 [41']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.