Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benas Vaškevičius 
 Andžej Mackevič 
21
16
21
19
 25'
21
15
21
15
 23'
84/65
19
2
1
2 Valentinas Bagdanavičius 
 Vilius Bagdanavičius 
16
21
19
21
 25'
21
19
22
24
21
12
 39'
99/97
2
1
2
3 Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
15
21
15
21
 23'
19
21
24
22
12
21
 39'
85/106
-21
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Andrius Kordušas 
21
19
21
15
 23'
19
21
21
13
21
12
 30'
103/80
23
2
1
2 Andrius Montrimas 
 Mantas Palubinskas 
19
21
15
21
 23'
21
14
21
17
 23'
76/73
3
1
2
3 Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
21
19
13
21
12
21
 30'
14
21
17
21
 23'
77/103
-26
0
3



2020-01-04  
   1-a vieta
 1    Benas Vaškevičius,  Andžej Mackevič  
[179] 19:35   E.Bradūnas, A.Kordušas
 2    Evaldas Bradūnas,  Andrius Kordušas   22:20  21:16 [23']
   



2020-01-04  
   3-a vieta
 3    Valentinas Bagdanavičius,  Vilius Bagdanavičius  
[180] 19:35   V.Bagdanavičius, V.Bagdanavičius
 4    Andrius Montrimas,  Mantas Palubinskas   21:17  21:17 [31']
   



2020-01-04  
   5-a vieta
 5    Giedrius Stasiulis,  Tomas Tiškus  
[181] 19:35   G.Stasiulis, T.Tiškus
 6    Ąžuolas Barkauskas,  Augustas Valatka   21:18  21:16 [28']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.