Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[51] 12:25   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16   Martynas Povilaitis 
 Laima Chomskytė 
  21:6  21:9 [20']      
  [69] 13:20   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Mindaugas Danys 
 Neringa Brazauskienė 
    21:23  21:18  21:13 [33']    
[52] 12:25   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 8   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:15  21:14 [25']      
    [87] 14:15   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Rasa Šulnienė 
      24:22  21:9 [29']  
[53] 12:25   V.Garmus, R.Šulnienė      
 12   Valentinas Bagdanavičius 
 Laura Januškevičienė 
  21:16  12:21  21:19 [35']      
  [70] 13:20   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 13   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
    14:21  21:16  21:17 [34']    
[54] 12:25   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  21:13 [24']       1-a vieta
      [103] 15:05   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
        21:18  21:9 [25']
[55] 12:25   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 14   Paulius Jūras 
 Birutė Baranauskaitė 
  17:21  21:7  21:13 [32']      
  [71] 13:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 11   Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
    21:19  21:16 [26']    
[56] 12:25   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 6   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:17  15:21  21:13 [34']      
    [88] 14:15   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 7   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      12:21  21:18  22:20 [35']  
[57] 12:25   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 10   Marijus Stankevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  21:8  21:16 [21']      
  [72] 13:20   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė    
 15   Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
    19:21  21:10  21:16 [44']    
[58] 12:25   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  23:21  21:16 [23']    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [104] 15:05   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė
       A.Morkūnas, G.Dapkuvienė   21:17  21:11 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
    [89] 14:40   V.Garmus, R.Šulnienė  
     V.Garmus, R.Šulnienė   21:18  24:22  21:15 [35']   5-a vieta
      [105] 15:35   V.Garmus, R.Šulnienė
     A.Kordušas, J.Živatkauskaitė     21:15  21:9 [25']
    [90] 14:40   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė  
     A.Slušnys, R.Petrošienė   19:21  21:12  21:17 [34']  
         
         
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [106] 15:35   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  9:21  21:10 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Povilaitis, L.Chomskytė      
  [73] 13:20   M.Povilaitis, L.Chomskytė    
   M.Danys, N.Brazauskienė   25:23  21:13 [23']    
    [91] 14:40   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė  
   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė     21:13  21:13 [20']  
  [74] 13:20   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė    
   D.Rumšys, J.Treinytė   19:21  21:16  21:11 [34']     9-a vieta
      [107] 15:35   G.Stasiulis, J.Vadeikienė
   P.Jūras, B.Baranauskaitė       21:23  21:18  21:19 [37']
  [75] 13:45   G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
   G.Stasiulis, J.Vadeikienė   21:13  21:14 [21']    
    [92] 14:40   G.Stasiulis, J.Vadeikienė  
   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė     21:15  21:19 [21']  
  [76] 13:45   V.Stončius, J.Kazakauskaitė    
   V.Stončius, J.Kazakauskaitė   18:21  21:10  21:16 [30']    
         
       M.Povilaitis, L.Chomskytė   11-a vieta
      [108] 15:35   V.Stončius, J.Kazakauskaitė
       V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:14  21:16 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Danys, N.Brazauskienė    
    [93] 14:40   D.Rumšys, J.Treinytė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   19:21  21:16  24:22 [36']   13-a vieta
      [109] 15:35   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė
     P.Jūras, B.Baranauskaitė     17:21  23:21  21:19 [33']
    [94] 14:40   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė  
     M.Stankevičius, A.Bačkaitienė   21:14  17:21  21:13 [31']  
         
         
       M.Danys, N.Brazauskienė   15-a vieta
      [110] 15:35   M.Danys, N.Brazauskienė
       P.Jūras, B.Baranauskaitė   17:21  21:17  23:21 [35']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.