Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04  
 1   Česlovas Ramanauskas ,   Borisas Lozinskis   Dėl 1-4 vietų    
[116] 16:00   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis    
 8   Valdas Paulauskas ,   Sigitas Liaudanskas    21:13  18:21  21:16 [42']    
  [136] 16:55   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis  
 5   Kęstutis Krūminas ,   Edmundas Petrošius      22:20  16:21  21:13 [40']  
[117] 16:00   R.Juodsnukis, D.Žilinskas    
 4   Romutis Juodsnukis ,   Deivydas Žilinskas    13:21  21:19  21:19 [33']    1-a vieta
    [154] 17:50   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis
 3   Egidijus Peleckis ,   Arūnas Vizgirda        21:17  21:13 [27']
[118] 16:00   E.Peleckis, A.Vizgirda    
 6   Adomas Kovarskas ,   Benas Šemeta    21:16  21:12 [34']    
  [137] 16:55   D.Kairys, R.Paškevičius  
 7   Česlovas Bankauskas ,   Vytautas Valaitis      21:17  21:19 [28']  
[119] 16:00   D.Kairys, R.Paškevičius    
 2   Darius Kairys ,   Ramūnas Paškevičius    21:13  17:21  21:4 [31']    
     
     R.Juodsnukis, D.Žilinskas  3-a vieta
  [155] 17:50   E.Peleckis, A.Vizgirda
   E.Peleckis, A.Vizgirda   22:20  21:8 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Paulauskas, S.Liaudanskas    
  [138] 16:55   K.Krūminas, E.Petrošius  
   K.Krūminas, E.Petrošius   21:17  21:15 [24']  5-a vieta
    [156] 17:50   A.Kovarskas, B.Šemeta
   A.Kovarskas, B.Šemeta     12:21  21:18  21:15 [28']
  [139] 16:55   A.Kovarskas, B.Šemeta  
   Č.Bankauskas, V.Valaitis   21:14  21:13 [23']  
       
       
     V.Paulauskas, S.Liaudanskas  7-a vieta
    [157] 17:50   V.Paulauskas, S.Liaudanskas
     Č.Bankauskas, V.Valaitis   21:12  19:21  21:17 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.