Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-12-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [15] 10:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
    21:10  21:13 [15']    
[3] 10:00    N.Molis, G.Ūsienė      
 8   Donatas Sirvydis 
 Vaida Daugėlienė 
  22:20  21:16 [18']      
    [27] 11:10    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:18  21:13 [16']  
[4] 10:00    M.Narkus, E.Rekašiūtė      
 12   Rolandas Budrikas 
 Jolanta Molienė 
  21:17  21:16 [17']      
  [16] 10:20    A.Butkus, V.Kelečienė    
 13   Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
    21:13  21:19 [15']    
[5] 10:00    A.Butkus, V.Kelečienė      
 4   Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:18  21:13 [16']       1-a vieta
      [41] 12:10    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
 3   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
        21:13  21:13 [16']
[6] 10:00    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 14   Laurynas Urniežius 
 Diana Daugerd 
  21:16  21:18 [16']      
  [17] 10:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 11   Giedrius Stravinskas 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
    22:20  21:19 [20']    
[7] 10:00    G.Stravinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 6   Elmoras Adakauskas 
 Dalia Sunklodė 
  21:15  19:21  21:16 [31']      
    [28] 11:10    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
 7   Marius Armonas 
 Akvilė Kazlienė  
      18:21  21:17  21:19 [27']  
[8] 10:00    M.Armonas, A.Kazlienė      
 10   Gediminas Buitvydas 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  25:23  21:11 [18']      
  [18] 10:40    M.Armonas, A.Kazlienė    
 15         21:8  21:16 [15']    
 G.Jauniškis, R.Bubulienė      
 2   Gediminas Jauniškis 
 Rūta Bubulienė 
  ->    A.Butkus, V.Kelečienė   3-a vieta
      [42] 12:10    M.Armonas, A.Kazlienė
       M.Armonas, A.Kazlienė   21:17  21:19 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, G.Ūsienė    
    [29] 11:10    M.Narkus, E.Rekašiūtė  
     M.Narkus, E.Rekašiūtė   21:19  21:14 [17']   5-a vieta
      [43] 12:10    G.Stravinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė
     G.Stravinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė     21:14  21:14 [18']
    [30] 11:10    G.Stravinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  
     G.Jauniškis, R.Bubulienė   21:15  21:5 [17']  
         
         
       N.Molis, G.Ūsienė   7-a vieta
      [44] 12:10    N.Molis, G.Ūsienė
       G.Jauniškis, R.Bubulienė   21:15  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Sirvydis, V.Daugėlienė    
   D.Sirvydis, V.Daugėlienė   ->    
    [31] 11:10    Č.Bankauskas, O.Merčaitienė  
   R.Budrikas, J.Molienė     21:14  21:13 [16']  
  [19] 10:40    Č.Bankauskas, O.Merčaitienė    
   Č.Bankauskas, O.Merčaitienė   21:14  21:13 [18']     9-a vieta
      [45] 12:10    G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė
   L.Urniežius, D.Daugerd       22:20  21:16 [17']
  [20] 10:40    L.Urniežius, D.Daugerd    
   E.Adakauskas, D.Sunklodė   21:15  21:19 [20']    
    [32] 11:10    G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė  
   G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė     21:14  21:13 [16']  
   G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė    
    ->    
         
       D.Sirvydis, V.Daugėlienė   11-a vieta
      [46] 12:10    L.Urniežius, D.Daugerd
       L.Urniežius, D.Daugerd   21:9  21:16 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Budrikas, J.Molienė  
     R.Budrikas, J.Molienė   ->   13-a vieta
      [47] 12:40    E.Adakauskas, D.Sunklodė
     E.Adakauskas, D.Sunklodė     21:15  21:16 [15']
     E.Adakauskas, D.Sunklodė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.