Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Audrius Vilčinskas 
 Saulius Eibukas 
19
21
16
21
 23'
21
9
21
19
 20'
21
19
23
21
21
18
 41'
142/128
14
2
1
2 Marius Brazauskas 
 Česlovas Ramanauskas 
21
19
21
16
 23'
15
21
18
21
 27'
13
21
21
14
14
21
 47'
123/133
-10
1
4
3 Aidas Poderys 
 Vilimas Šimkus 
9
21
19
21
 20'
21
15
21
18
 27'
21
19
21
16
 27'
112/110
2
2
2
4 Tadas Staniulis 
 Arūnas Vizgirda 
19
21
21
23
18
21
 41'
21
13
14
21
21
14
 47'
19
21
16
21
 27'
149/155
-6
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ignas Lukoševičius 
 Albertas Rimkus 
21
13
12
21
21
15
 30'
13
21
11
21
 20'
78/91
-13
1
2
2 Žanas Ramonas 
 Borisas Lozinskis 
13
21
21
12
15
21
 30'
7
21
13
21
 19'
69/96
-27
0
3
3 Jonas Malinauskas 
 Egidijus Peleckis 
21
13
21
11
 20'
21
7
21
13
 19'
84/44
40
2
1



2019-09-14  
   1-a vieta
 1    Audrius Vilčinskas,  Saulius Eibukas  
[38] 13:10   J.Malinauskas, E.Peleckis
 6    Jonas Malinauskas,  Egidijus Peleckis   13:21  21:11  21:18 [26']
   



2019-09-14  
   3-a vieta
 2    Ignas Lukoševičius,  Albertas Rimkus  
[39] 13:10   I.Lukoševičius, A.Rimkus
 5    Aidas Poderys,  Vilimas Šimkus   21:13  13:21  21:18 [26']
   



2019-09-14  
   5-a vieta
 4    Žanas Ramonas,  Borisas Lozinskis  
[40] 13:10   Ž.Ramonas, B.Lozinskis
 7    Tadas Staniulis,  Arūnas Vizgirda   24:22  22:20 [21']
   



 
   7-a vieta
 3    Marius Brazauskas,  Česlovas Ramanauskas  
 M.Brazauskas, Č.Ramanauskas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.