Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Kamilė Rutkauskaitė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Rutkauskaitė, J.Živatkauskaitė      
 16       ->      
  [11] 09:55   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:17  21:15 [22']    
[1] 09:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8   Vaida Daugėlienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:18  21:16 [23']      
    [20] 10:20   K.Janutaitė, L.Venckutė  
 5   Diana Lubė 
 Diana Valantinaitė 
      21:11  21:17 [23']  
 D.Lubė, D.Valantinaitė      
 12       ->      
  [8] 09:30   K.Janutaitė, L.Venckutė    
 13         21:11  21:17 [26']    
 K.Janutaitė, L.Venckutė      
 4   Kotryna Janutaitė 
 Lina Venckutė 
  ->       1-a vieta
      [30] 10:45   K.Janutaitė, L.Venckutė
 3   Ingrida Savickienė 
 Jolanta Sereckienė 
        21:17  21:12 [23']
 I.Savickienė, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [9] 09:30   K.Kisieliūtė, Ž.Nečejauskaitė    
 11         14:21  21:15  21:17 [35']    
 K.Kisieliūtė, Ž.Nečejauskaitė      
 6   Kristina Kisieliūtė 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->      
    [21] 10:20   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė  
 7   Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
      21:15  21:18 [22']  
[2] 09:30   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 10   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:11  21:9 [21']      
  [12] 09:55   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė    
 15         21:11  21:15 [26']    
 R.Staupelienė, E.Grigeliūnienė      
 2   Renata Staupelienė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->    M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   3-a vieta
      [31] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
       K.Kisieliūtė, Ž.Nečejauskaitė   21:8  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Rutkauskaitė, J.Živatkauskaitė    
    [22] 10:20   D.Lubė, D.Valantinaitė  
     D.Lubė, D.Valantinaitė   14:21  21:18  21:13 [30']   5-a vieta
      [32] 10:45   D.Lubė, D.Valantinaitė
     I.Savickienė, J.Sereckienė     19:21  25:23  21:16 [37']
    [23] 10:20   I.Savickienė, J.Sereckienė  
     R.Staupelienė, E.Grigeliūnienė   15:21  21:6  21:13 [29']  
         
         
       K.Rutkauskaitė, J.Živatkauskaitė   7-a vieta
     
       R.Staupelienė, E.Grigeliūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Daugėlienė, G.Ūsienė    
   V.Daugėlienė, G.Ūsienė   ->    
     V.Daugėlienė, G.Ūsienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [13] 09:55   V.Daugėlienė, G.Ūsienė
        22:20  21:13 [27']
   .    
    ->    
     R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė     ->  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.