Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Salvijus Stravinskas ,   Neringa Brazauskienė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:00   S.Stravinskas, N.Brazauskienė    
 8   Mantas Smalskis ,   Kamilė Rutkauskaitė    21:18  21:8 [34']    
  [21] 10:45   S.Stravinskas, N.Brazauskienė  
 5   Ramūnas Mackevičius ,   Ieva Vidzėnienė      21:14  16:21  21:14 [34']  
[10] 10:00   G.Fridricas, E.Keturakytė    
 4   Gediminas Fridricas ,   Evelina Keturakytė    21:17  21:16 [24']    1-a vieta
    [37] 11:35   S.Stravinskas, N.Brazauskienė
 3   Audrius Lesinskas ,   Veslava Tankevič        21:13  28:26 [39']
[11] 10:00   A.Lesinskas, V.Tankevič    
 6   Laimis Fiodorovas ,   Dalia Sunklodė    21:13  15:21  21:13 [38']    
  [22] 10:45   A.Lesinskas, V.Tankevič  
 7   Vaidas Korolkovas ,   Diana Valantinaitė      21:9  14:21  21:19 [37']  
[12] 10:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 2   Mindaugas Juodvalkis ,   Sandra Čečkauskienė    21:18  21:19 [25']    
     
     G.Fridricas, E.Keturakytė  3-a vieta
  [38] 11:35   G.Fridricas, E.Keturakytė
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:14  21:19 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė    
  [27] 11:10   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė  
   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė   21:13  18:21  21:7 [28']  5-a vieta
    [39] 11:35   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė
   L.Fiodorovas, D.Sunklodė     17:21  21:18  21:17 [37']
  [28] 11:10   V.Korolkovas, D.Valantinaitė  
   V.Korolkovas, D.Valantinaitė   21:14  21:18 [23']  
       
       
     M.Smalskis, K.Rutkauskaitė  7-a vieta
    [40] 11:35   L.Fiodorovas, D.Sunklodė
     L.Fiodorovas, D.Sunklodė   21:18  18:21  23:21 [37']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.