Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [203] 20:00   E.Adakauskas    
 9   Benediktas Kamantauskas      21:16  21:14 [24']    
[189] 19:30   B.Kamantauskas      
 8   Mantas Smalskis    21:15  21:18 [25']      
    [221] 20:55   P.Nevedomskis  
 5   Mindaugas Kancleris        19:21  21:17  21:10 [30']  
[190] 19:30   M.Kancleris      
 12   Artūras Sirbikė    21:18  16:21  21:13 [33']      
  [204] 20:00   P.Nevedomskis    
 13   Paulius Nevedomskis      23:21  23:21 [25']    
[191] 19:30   P.Nevedomskis      
 4   Tomas Grigas    21:17  21:15 [32']       1-a vieta
      [236] 21:50   P.Nevedomskis
 3   Marius Brazauskas          21:14  21:14 [23']
[192] 19:30   M.Brazauskas      
 14   Julius Masaitis    21:10  21:9 [24']      
  [205] 20:25   D.Tankevič    
 11   Eduard Goss      21:12  21:13 [24']    
[193] 19:30   D.Tankevič      
 6   Dominik Tankevič    21:11  21:17 [27']      
    [222] 20:55   D.Tankevič  
 7   Rokas Lesinskas        22:20  21:19 [29']  
[194] 19:30   A.Janušonis      
 10   Augustas Janušonis    18:21  21:11  21:8 [35']      
  [206] 20:25   D.Golubickas    
 15   Deividas Golubickas      21:17  21:7 [11']    
[195] 19:30   D.Golubickas      
 2   Edmundas Mackevičius    24:22  21:16 [28']    E.Adakauskas   3-a vieta
      [237] 21:50   E.Adakauskas
       D.Golubickas   21:18  21:15 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas    
    [223] 21:20   M.Kancleris  
     M.Kancleris   21:15  21:8 [22']   5-a vieta
      [238] 21:50   M.Kancleris
     M.Brazauskas     21:14  21:13 [19']
    [224] 21:20   M.Brazauskas  
     A.Janušonis   20:22  21:17  21:12 [36']  
         
         
       B.Kamantauskas   7-a vieta
     
       A.Janušonis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Smalskis    
   M.Smalskis   ->    
    [225] 21:20   A.Sirbikė  
   A.Sirbikė     21:15  19:21  21:11 [29']  
  [207] 20:25   A.Sirbikė    
   T.Grigas   21:14  17:21  21:11 [38']     9-a vieta
     
   J.Masaitis       ->
  [208] 20:25   E.Goss    
   E.Goss   21:17  21:12 [24']    
    [226] 21:20   R.Lesinskas  
   R.Lesinskas     21:9  21:18 [26']  
  [209] 20:25   R.Lesinskas    
   E.Mackevičius   21:6  21:7 [23']    
         
       M.Smalskis   11-a vieta
     
       E.Goss   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Grigas  
     T.Grigas   ->   13-a vieta
     
     J.Masaitis     ->
     
     E.Mackevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.