Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Neringa Brazauskienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [12] 10:20   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė    
 9   Evelina Keturakytė 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:18  21:13 [26']    
[1] 10:00   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė      
 8   Dovilė Rutkauskaitė 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:13  21:17 [18']      
    [27] 10:45   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė  
 5   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:14 [21']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [13] 10:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 13         21:14  23:21 [29']    
 E.Markelytė, V.Suško      
 4   Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
  ->       1-a vieta
      [41] 11:40   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė
 3   Snežana Poklikajeva 
 Rūta Žigienė 
        21:8  21:18 [22']
 S.Poklikajeva, R.Žigienė      
 14       ->      
  [14] 10:20   S.Poklikajeva, R.Žigienė    
 11   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    27:25  21:16 [31']    
[2] 10:00   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 6   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:16  21:14 [16']      
    [28] 11:10   S.Poklikajeva, R.Žigienė  
 7   Kotryna Janutaitė 
 Dalia Sunklodė 
      21:16  22:20 [23']  
[3] 10:00   K.Janutaitė, D.Sunklodė      
 10   Diana Lubė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  21:8  13:21  22:20 [27']      
  [15] 10:20   M.Plytnikaitė, J.Sereckienė    
 15         21:19  21:7 [25']    
 M.Plytnikaitė, J.Sereckienė      
 2   Monika Plytnikaitė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    R.Bubulienė, V.Bubulytė   3-a vieta
      [42] 11:40   M.Plytnikaitė, J.Sereckienė
       M.Plytnikaitė, J.Sereckienė   21:19  16:21  21:16 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė    
    [29] 11:10   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė  
     E.Markelytė, V.Suško   21:17  22:20 [24']   5-a vieta
      [43] 11:40   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė     19:21  21:16  21:14 [32']
    [30] 11:10   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
     K.Janutaitė, D.Sunklodė   21:11  21:8 [22']  
         
         
       E.Markelytė, V.Suško   7-a vieta
      [44] 11:40   E.Markelytė, V.Suško
       K.Janutaitė, D.Sunklodė   20:22  21:14  21:14 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė    
   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė   ->    
     E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:10   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė
        21:18  14:21  21:14 [41']
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   ->    
    [16] 10:20   D.Lubė, D.Morkvėnaitė  
   D.Lubė, D.Morkvėnaitė     21:19  21:14 [20']  
   D.Lubė, D.Morkvėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.