Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Česlovas Ramanauskas    Dėl 1-8 vietos      
 Č.Ramanauskas      
 16       ->      
  [215] 20:55   R.Banelis    
 9   Guntis Klavinš      21:11  21:8 [22']    
[199] 20:00   R.Banelis      
 8   Raimondas Banelis    21:11  21:19 [23']      
    [232] 21:50   A.Jakutis  
 5   Darius Kubilius        21:16  21:15 [28']  
[200] 20:00   E.Plauška      
 12   Edgaras Plauška    21:18  21:19 [28']      
  [216] 20:55   A.Jakutis    
 13         21:15  21:9 [25']    
 A.Jakutis      
 4   Aurimas Jakutis    ->       1-a vieta
      [242] 22:15   G.Fridricas
 3   Uldis Lazdinš          21:14  25:23 [24']
 U.Lazdinš      
 14       ->      
  [217] 20:55   U.Lazdinš    
 11   Ramūnas Dovydėnas      21:16  21:19 [24']    
[201] 20:00   N.Molis      
 6   Nerijus Molis    23:21  16:21  22:20 [41']      
    [233] 21:50   G.Fridricas  
 7   Paulius Žostautas        17:21  21:15  21:15 [31']  
[202] 20:00   G.Fridricas      
 10   Gediminas Fridricas    21:13  21:12 [22']      
  [218] 20:55   G.Fridricas    
 15         21:12  21:13 [22']    
 A.Kamantauskas      
 2   Aurimas Kamantauskas    ->    R.Banelis   3-a vieta
      [243] 22:15   U.Lazdinš
       U.Lazdinš   21:15  21:18 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas    
    [234] 21:50   E.Plauška  
     E.Plauška   21:0   5-a vieta
      [244] 22:15   A.Kamantauskas
     N.Molis     21:8  22:20 [24']
    [235] 21:50   A.Kamantauskas  
     A.Kamantauskas   21:18  21:15 [25']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       N.Molis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Klavinš    
   G.Klavinš   ->    
    [219] 20:55   G.Klavinš  
   D.Kubilius     21:16  21:9 [20']  
   D.Kubilius    
    ->     9-a vieta
      21:50 
        ->
   R.Dovydėnas    
   R.Dovydėnas   ->    
    [220] 20:55   R.Dovydėnas  
   P.Žostautas     21:18  21:17 [26']  
   P.Žostautas    
    ->    
         
       D.Kubilius   11-a vieta
     
       P.Žostautas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.