Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Benediktas Kamantauskas 
 Augustas Janušonis 
  Dėl 1-16 vietos        
 B.Kamantauskas, A.Janušonis        
 32       ->        
  [126] 16:00   A.Sirbikė, R.Mackevičius      
 17   Ramūnas Galvanauskas 
 Egidijus Bubulis 
    21:16  14:21  21:13 [34']      
[118] 16:00   A.Sirbikė, R.Mackevičius        
 16   Artūras Sirbikė 
 Ramūnas Mackevičius 
  21:17  21:16 [10']        
    [144] 16:55   A.Sirbikė, R.Mackevičius    
 9   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
      21:18  21:18 [28']    
 G.Klavinš, U.Lazdinš        
 24       ->        
  [121] 16:00   G.Klavinš, U.Lazdinš      
 25         21:17  21:14 [29']      
 D.Ferensas, D.Likas        
 8   Donatas Ferensas 
 Darius Likas 
  ->        
      [165] 18:10   A.Sirbikė, R.Mackevičius  
 5   Nerijus Molis 
 Ričardas Kazlauskas 
        21:18  21:17 [40']  
 N.Molis, R.Kazlauskas        
 28       ->        
  [122] 16:00   R.Banelis, P.Žostautas      
 21         16:21  21:13  21:15 [49']      
 R.Banelis, P.Žostautas        
 12   Raimondas Banelis 
 Paulius Žostautas 
  ->        
    [145] 17:20   R.Banelis, P.Žostautas    
 13   Kęstas Supronas 
 Kęstutis Povilonis 
      21:19  21:12 [27']    
 K.Supronas, K.Povilonis        
 20       ->        
  [123] 16:00   T.Jarutis, M.Loveikis      
 29         22:20  21:12 [22']      
 T.Jarutis, M.Loveikis        
 4   Tadas Jarutis 
 Mindaugas Loveikis 
  ->         1-a vieta
        [184] 19:05   E.Goss, Č.Ramanauskas
 3   Deividas Golubickas 
 Artiom Nikitin 
          21:19  11:21  21:18 [39']
 D.Golubickas, A.Nikitin        
 30       ->        
  [127] 16:25   D.Golubickas, A.Nikitin      
 19   Kęstutis Lukoševičius 
 Darius Žagelis 
    21:17  21:11 [21']      
[119] 16:00   V.Galiauskas, G.Vaitkevičius        
 14   Vidmantas Galiauskas 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:2  21:5        
    [146] 17:20   D.Golubickas, A.Nikitin    
 11   Gedas Kuginys 
 Aidas Giedrikas 
      19:21  21:16  21:3 [24']    
 G.Kuginys, A.Giedrikas        
 22       ->        
  [124] 16:00   L.Bečalis, A.Kamantauskas      
 27         21:16  21:18 [12']      
 L.Bečalis, A.Kamantauskas        
 6   Laimonas Bečalis 
 Aurimas Kamantauskas 
  ->        
      [166] 18:10   E.Goss, Č.Ramanauskas  
 7   Rokas Grytė 
 Darius Jurgilas 
        21:14  9:21  21:18 [35']  
 R.Grytė, D.Jurgilas        
 26       ->        
  [125] 16:00   R.Grytė, D.Jurgilas      
 23         21:16  21:14 [30']      
 R.Dovydėnas, D.Kubilius        
 10   Ramūnas Dovydėnas 
 Darius Kubilius 
  ->        
    [147] 17:20   E.Goss, Č.Ramanauskas    
 15   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
      11:21  21:15  22:20 [38']    
[120] 16:00   K.Ikamas, A.Stankevičius        
 18   Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
  21:17  21:16 [33']      R.Banelis, P.Žostautas   3-a vieta
  [128] 16:25   E.Goss, Č.Ramanauskas   [185] 19:05   D.Golubickas, A.Nikitin
 31         21:15  21:13 [24']    D.Golubickas, A.Nikitin   21:16  21:13 [23']
 E.Goss, Č.Ramanauskas        
 2   Eduard Goss 
 Česlovas Ramanauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Klavinš, U.Lazdinš    
      [167] 18:10   G.Klavinš, U.Lazdinš  
       T.Jarutis, M.Loveikis   16:21  21:19  25:23 [51']   5-a vieta
        [186] 19:05   G.Klavinš, U.Lazdinš
       L.Bečalis, A.Kamantauskas     21:16  20:22  21:16 [39']
      [168] 18:10   R.Grytė, D.Jurgilas  
       R.Grytė, D.Jurgilas   24:22  21:23  22:20 [45']  
           
           
         T.Jarutis, M.Loveikis   7-a vieta
        [187] 19:05   L.Bečalis, A.Kamantauskas
         L.Bečalis, A.Kamantauskas   21:18  21:17 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Kamantauskas, A.Janušonis      
    [148] 17:20   B.Kamantauskas, A.Janušonis    
     D.Ferensas, D.Likas   21:16  18:21  21:14 [28']    
      [169] 18:10   B.Kamantauskas, A.Janušonis  
     N.Molis, R.Kazlauskas     21:19  16:21  21:19 [46']  
    [149] 17:20   N.Molis, R.Kazlauskas    
     K.Supronas, K.Povilonis   21:10  21:10 [22']     9-a vieta
        [188] 19:05   G.Kuginys, A.Giedrikas
     V.Galiauskas, G.Vaitkevičius       21:13  21:13 [23']
    [150] 17:20   G.Kuginys, A.Giedrikas    
     G.Kuginys, A.Giedrikas   21:16  21:9 [20']    
      [170] 18:10   G.Kuginys, A.Giedrikas  
     R.Dovydėnas, D.Kubilius     21:9  21:17 [29']  
    [151] 17:20   R.Dovydėnas, D.Kubilius    
     K.Ikamas, A.Stankevičius   17:21  21:18  22:20 [39']    
           
         N.Molis, R.Kazlauskas   11-a vieta
       
         R.Dovydėnas, D.Kubilius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Ferensas, D.Likas    
      [171] 18:10   D.Ferensas, D.Likas  
       K.Supronas, K.Povilonis   19:21  21:17  21:8 [41']   13-a vieta
       
       V.Galiauskas, G.Vaitkevičius     ->
      [172] 18:35   K.Ikamas, A.Stankevičius  
       K.Ikamas, A.Stankevičius   21:17  21:18 [6']  
           
           
         K.Supronas, K.Povilonis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      V.Galiauskas, G.Vaitkevičius   ->
         
   R.Galvanauskas, E.Bubulis      
   R.Galvanauskas, E.Bubulis   ->      
     R.Galvanauskas, E.Bubulis    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Galvanauskas, E.Bubulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [152] 17:20   R.Galvanauskas, E.Bubulis
          21:11  21:15 [23']
   K.Lukoševičius, D.Žagelis      
   K.Lukoševičius, D.Žagelis   ->      
     K.Lukoševičius, D.Žagelis    
      ->    
   .      
    ->      
      [129] 16:25   E.Serdikevičius, M.Šiupinys  
        21:14  21:19 [21']  
   .      
    ->      
     E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys     ->    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys      
    ->     19-a vieta
         K.Lukoševičius, D.Žagelis
         K.Lukoševičius, D.Žagelis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.