Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Renata Staupelienė ,   Inga Vaicekauskienė   Dėl 1-4 vietų    
[8] 10:00   R.Staupelienė, I.Vaicekauskienė    
 8   Lina Žukauskaitė ,   Goda Stašinskaitė    21:16  21:10 [16']    
  [23] 10:45   R.Staupelienė, I.Vaicekauskienė  
 5   Rusnė Vidzėnaitė ,   Liepa Grubinskaitė      21:19  21:13 [23']  
[9] 10:00   R.Džervė, A.Stankutė    
 4   Rasa Džervė ,   Agnė Stankutė    21:12  21:14 [15']    1-a vieta
    [37] 11:40   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė
 3   Aurelija Venslovė ,   Živilė Simonaitytė        21:15  21:14 [24']
[10] 10:00   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė    
 6   Goda Giedrikaitė ,   Miglė Riaubaitė    21:7  21:4 [14']    
  [24] 10:45   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė  
 7   Kornelija Norkevičiūtė ,   Gintarė Ragažinskaitė      21:16  19:21  21:18 [33']  
[11] 10:20   V.Guseva, D.Jonkuvienė    
 2   Viktorija Guseva ,   Dovilė Jonkuvienė    21:5  21:5 [14']    
     
     R.Džervė, A.Stankutė  3-a vieta
  [38] 11:40   V.Guseva, D.Jonkuvienė
   V.Guseva, D.Jonkuvienė   21:14  21:9 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Žukauskaitė, G.Stašinskaitė    
  [25] 10:45   L.Žukauskaitė, G.Stašinskaitė  
   R.Vidzėnaitė, L.Grubinskaitė   21:11  21:15 [20']  5-a vieta
    [39] 11:40   L.Žukauskaitė, G.Stašinskaitė
   G.Giedrikaitė, M.Riaubaitė     21:14  21:12 [22']
  [26] 10:45   G.Giedrikaitė, M.Riaubaitė  
   K.Norkevičiūtė, G.Ragažinskaitė   21:11  21:13 [20']  
       
       
     R.Vidzėnaitė, L.Grubinskaitė  7-a vieta
    [40] 11:40   R.Vidzėnaitė, L.Grubinskaitė
     K.Norkevičiūtė, G.Ragažinskaitė   21:11  21:17 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.