Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Tadas Supronas 
 Ramūnas Bilius 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Supronas, R.Bilius        
 32       ->        
  [79] 13:55    T.Supronas, R.Bilius      
 17   Marius Armonas 
 Mindaugas Danys 
    21:13  21:11 [16']      
[62] 12:55    V.Jonikas, D.Martinaitis        
 16   Vidmantas Jonikas 
 Dalius Martinaitis 
  21:10  21:12 [15']        
    [103] 15:20    M.Akucevičius, A.Olšauskas    
 9   Evaldas Čižinauskas 
 Valentas Stončius 
      21:16  13:21  21:17 [31']    
[63] 12:55    E.Čižinauskas, V.Stončius        
 24   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:8  21:13 [13']        
  [80] 13:55    M.Akucevičius, A.Olšauskas      
 25         21:19  14:21  21:9 [28']      
 M.Akucevičius, A.Olšauskas        
 8   Marius Akucevičius 
 Artūras Olšauskas 
  ->        
      [125] 16:45    A.Mackevič, S.Stravinskas  
 5   Andžej Mackevič 
 Salvijus Stravinskas 
        13:21  21:18  21:19 [35']  
 A.Mackevič, S.Stravinskas        
 28       ->        
  [81] 13:55    A.Mackevič, S.Stravinskas      
 21   Aurimas Kamantauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
    21:16  21:19 [21']      
[64] 12:55    E.Joly-testault, G.Vizgirda        
 12   Ervan Joly-testault 
 Gytis Vizgirda 
  21:12  21:9 [14']        
    [104] 15:20    A.Mackevič, S.Stravinskas    
 13   Petras Bartušis 
 Gediminas Fridricas 
      17:21  21:14  21:17 [34']    
[65] 13:25    P.Bartušis, G.Fridricas        
 20   Tomas Grigas 
 Vaidas Razbadauskas 
  21:8  21:7 [15']        
  [82] 14:20    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 29         21:11  21:17 [19']      
 D.Juodsnukis, P.Jūras        
 4   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  ->         1-a vieta
        [143] 17:45    R.Kavaliauskas, K.Šemeta
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
          22:20  21:17 [22']
 L.Vaškevičius, V.Garmus        
 30       ->        
  [83] 14:20    L.Vaškevičius, V.Garmus      
 19   Juozas Adomaitis 
 Giedrius Stravinskas 
    16:21  21:11  21:8 [32']      
[66] 13:25    P.Gečas, V.Salietis        
 14   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  20:22  21:10  21:12 [28']        
    [105] 15:20    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 11   Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
      21:13  21:18 [25']    
[67] 13:25    M.Atkočaitis, G.Miestauskas        
 22   Karolis Narkevičius 
 Laimis Fiodorovas 
  21:14  23:21 [18']        
  [84] 14:20    M.Kancleris, M.Trybas      
 27         21:16  21:19 [18']      
 M.Kancleris, M.Trybas        
 6   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
  ->        
      [126] 16:45    R.Kavaliauskas, K.Šemeta  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Deinoras Gudavičius 
        21:15  24:26  21:18 [44']  
 G.Stasiulis, D.Gudavičius        
 26       ->        
  [85] 14:20    R.Pauliukevičius, K.Vilkevičius      
 23   Rimas Pauliukevičius 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:17  21:15 [14']      
[68] 13:25    R.Pauliukevičius, K.Vilkevičius        
 10   Jonas Bartkus 
 Mantas Petkevičius 
  21:15  18:21  22:20 [31']        
    [106] 15:20    R.Kavaliauskas, K.Šemeta    
 15   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
      21:14  21:10 [14']    
[69] 13:25    A.Tamošaitis, P.Umantas        
 18   Agnius Tamošaitis 
 Paulius Umantas 
  21:9  21:10 [15']      M.Akucevičius, A.Olšauskas   3-a vieta
  [86] 14:20    R.Kavaliauskas, K.Šemeta   [144] 17:45    L.Vaškevičius, V.Garmus
 31         21:19  21:13 [17']    L.Vaškevičius, V.Garmus   21:11  23:21 [26']
 R.Kavaliauskas, K.Šemeta        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Karolis Šemeta 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Supronas, R.Bilius    
      [127] 16:45    T.Supronas, R.Bilius  
       D.Juodsnukis, P.Jūras   21:19  21:19 [20']   5-a vieta
       
       M.Kancleris, M.Trybas     ->
      [128] 16:45    M.Kancleris, M.Trybas  
       R.Pauliukevičius, K.Vilkevičius   21:12  21:19 [15']  
           
           
         D.Juodsnukis, P.Jūras   7-a vieta
       
         R.Pauliukevičius, K.Vilkevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Jonikas, D.Martinaitis      
    [107] 15:50    E.Čižinauskas, V.Stončius    
     E.Čižinauskas, V.Stončius   21:12  21:11 [15']    
      [129] 16:45    P.Bartušis, G.Fridricas  
     E.Joly-testault, G.Vizgirda     23:21  21:15 [19']  
    [108] 15:50    P.Bartušis, G.Fridricas    
     P.Bartušis, G.Fridricas   21:16  21:11 [16']     9-a vieta
       
     P.Gečas, V.Salietis       ->
    [109] 15:50    M.Atkočaitis, G.Miestauskas    
     M.Atkočaitis, G.Miestauskas   21:18  22:24  21:14 [32']    
      [130] 16:45    M.Atkočaitis, G.Miestauskas  
     G.Stasiulis, D.Gudavičius     21:17  30:29 [23']  
    [110] 15:50    G.Stasiulis, D.Gudavičius    
     A.Tamošaitis, P.Umantas   21:17  21:15 [15']    
           
         E.Čižinauskas, V.Stončius   11-a vieta
       
         G.Stasiulis, D.Gudavičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Jonikas, D.Martinaitis    
       
       E.Joly-testault, G.Vizgirda   ->   13-a vieta
       
       P.Gečas, V.Salietis     ->
       
       A.Tamošaitis, P.Umantas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Armonas, M.Danys      
   M.Armonas, M.Danys   ->      
    [87] 14:20    M.Armonas, M.Danys    
   A.Kovarskas, B.Šemeta     21:11  24:22 [17']    
   A.Kovarskas, B.Šemeta      
    ->      
      [111] 15:50    M.Armonas, M.Danys  
        21:12  21:7 [14']  
   A.Kamantauskas, R.Ražanauskas      
   A.Kamantauskas, R.Ražanauskas   ->      
    [88] 14:20    T.Grigas, V.Razbadauskas    
   T.Grigas, V.Razbadauskas     23:21  21:18 [22']    
   T.Grigas, V.Razbadauskas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   J.Adomaitis, G.Stravinskas      
   J.Adomaitis, G.Stravinskas   ->      
    [89] 14:20    J.Adomaitis, G.Stravinskas    
   K.Narkevičius, L.Fiodorovas     21:15  21:15 [16']    
   K.Narkevičius, L.Fiodorovas      
    ->      
      [112] 15:50    S.Malakauskas, L.Pakula  
        21:15  21:19 [17']  
   J.Bartkus, M.Petkevičius      
   J.Bartkus, M.Petkevičius   ->      
    [90] 14:50    S.Malakauskas, L.Pakula    
   S.Malakauskas, L.Pakula     19:21  21:11  21:16 [29']    
   S.Malakauskas, L.Pakula      
    ->    T.Grigas, V.Razbadauskas   19-a vieta
       
         J.Adomaitis, G.Stravinskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Kovarskas, B.Šemeta    
       
       A.Kamantauskas, R.Ražanauskas   ->   21-a vieta
       
       K.Narkevičius, L.Fiodorovas     ->
       
       J.Bartkus, M.Petkevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.