Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es), Data: 2020-08-15, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Ramūnas Bilius   Dėl 1-4 vietų    
[84] 15:10   R.Bilius    
 8   Jonas Malinauskas    17:21  21:11  21:18 [43']    
  [97] 15:35   R.Bilius  
 5   Mindaugas Kancleris      21:14  21:16 [20']  
[85] 15:10   M.Kancleris    
 4   Artūras Olšauskas    21:11  21:17 [30']    1-a vieta
    [110] 16:45   R.Bilius
 3   Tadas Supronas        22:20  21:14 [29']
[86] 15:10   T.Supronas    
 6   Mantas Smalskis    21:15  21:18 [14']    
  [98] 16:00   D.Juodsnukis  
 7   Ignas Lukoševičius      21:18  21:17 [26']  
[87] 15:10   D.Juodsnukis    
 2   Dalius Juodsnukis    21:12  21:11 [29']    
     
     M.Kancleris  3-a vieta
  [111] 16:45   T.Supronas
   T.Supronas   21:18  12:21  21:18
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Malinauskas    
  [99] 16:00   J.Malinauskas  
   A.Olšauskas   21:14  21:4 [18']  5-a vieta
    [112] 16:45   J.Malinauskas
   M.Smalskis     21:10  21:11 [30']
  [100] 16:00   I.Lukoševičius  
   I.Lukoševičius   21:16  21:14 [25']  
       
       
     A.Olšauskas  7-a vieta
    [113] 16:45   A.Olšauskas
     M.Smalskis   16:21  21:17  21:14 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.