Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[5] 09:50   D.Pakšys      
 16   Kajus Vilpišauskas    21:2  21:2 [16']      
  [21] 11:10   D.Pakšys    
 9   Adomas Zavackas      21:10  21:13 [20']    
[6] 09:50   A.Zavackas      
 8   Titas Žibūda    21:16  21:19 [29']      
    [39] 12:30   D.Pakšys  
 5   Emilis Jonkus        21:18  21:6 [19']  
[7] 09:50   E.Jonkus      
 12   Jurgis Jatulis    21:13  21:15 [18']      
  [22] 11:10   E.Jonkus    
 13   Vaidas Voroneckis      12:21  21:10  21:17 [29']    
[8] 09:50   K.Sakalauskas      
 4   Kipras Sakalauskas    21:3  21:5 [17']       1-a vieta
      [53] 13:55   D.Pakšys
 3   Rokas Lesinskas          21:11  21:14 [24']
[9] 10:10   R.Lesinskas      
 14   Augustas Lukošius    21:6  21:2 [17']      
  [23] 11:10   R.Lesinskas    
 11   Martynas Plauška      21:15  21:9 [23']    
[10] 10:10   B.Kamantauskas      
 6   Benediktas Kamantauskas    21:14  21:12 [24']      
    [40] 12:30   D.Tankevič  
 7   Daniel Leonovič        21:18  21:18 [31']  
[11] 10:10   D.Leonovič      
 10   Jokūbas Kazlauskas    21:16  21:9 [23']      
  [24] 11:10   D.Tankevič    
 15   Paulius Jarašiūnas      21:7  21:4 [18']    
[12] 10:10   D.Tankevič      
 2   Dominik Tankevič    21:4  21:8 [18']    E.Jonkus   3-a vieta
      [54] 13:55   R.Lesinskas
       R.Lesinskas   21:17  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zavackas    
    [41] 12:55   A.Zavackas  
     K.Sakalauskas   21:17  21:14 [25']   5-a vieta
     
     B.Kamantauskas     ->
    [42] 12:55   D.Leonovič  
     D.Leonovič   21:19  28:26 [28']  
         
         
       K.Sakalauskas   7-a vieta
     
       B.Kamantauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Vilpišauskas      
  [25] 11:30   T.Žibūda    
   T.Žibūda   21:5  21:1 [16']    
    [43] 12:55   T.Žibūda  
   J.Jatulis     21:11  21:10 [20']  
  [26] 11:30   J.Jatulis    
   V.Voroneckis   21:15  21:10 [19']     9-a vieta
     
   A.Lukošius       ->
  [27] 11:30   M.Plauška    
   M.Plauška   21:12  21:6 [20']    
    [44] 12:55   J.Kazlauskas  
   J.Kazlauskas     21:14  21:23  21:17 [39']  
  [28] 11:30   J.Kazlauskas    
   P.Jarašiūnas   21:9  21:17 [19']    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
     
       M.Plauška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Vilpišauskas    
     
     V.Voroneckis   ->   13-a vieta
     
     A.Lukošius     ->
     
     P.Jarašiūnas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.