Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton mėgėjų turnyras, Data: 2019-10-05, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
21
8
21
17
 20'
21
10
21
11
 18'
20
22
21
13
15
21
 32'
21
13
21
9
 19'
182/124
58
3
2
2 Dalia Sunklodė 
 Diana Grigalauskienė 
8
21
17
21
 20'
16
21
18
21
 26'
7
21
13
21
 15'
23
21
23
21
 26'
125/168
-43
1
4
3 Marija Šiaučiūnaitė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
10
21
11
21
 18'
21
16
21
18
 26'
15
21
24
26
 23'
17
21
21
9
21
7
 29'
161/160
1
2
3
4 Diana Nikitina 
 Akvilė Kazlienė  
22
20
13
21
21
15
 32'
21
7
21
13
 15'
21
15
26
24
 23'
21
8
21
8
 17'
187/131
56
4
1
5 Sandra Auzacalitaitė 
 Viktorija Rakejevaitė 
13
21
9
21
 19'
21
23
21
23
 26'
21
17
9
21
7
21
 29'
8
21
8
21
 17'
117/189
-72
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.