Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton mėgėjų turnyras, Data: 2019-10-05, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-05 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Audrius Ambrasas ,   Rasa Ambrasienė   Dėl 1-4 vietų    
[20] 12:10   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 8   Gintautas Šiaučiūnas ,   Marija Šiaučiūnaitė    21:14  21:12 [23']    
  [26] 12:35   V.Golubevas, D.Nikitina  
 5   Valentinas Golubevas ,   Diana Nikitina      21:17  21:8 [20']  
[21] 12:10   V.Golubevas, D.Nikitina    
 4   Ramūnas Galvanauskas ,   Rūta Bubulienė    21:4  21:6 [29']    1-a vieta
    [32] 13:25   V.Golubevas, D.Nikitina
 3   Gytis Celencevičius ,   Živilė Nečejauskaitė        11:21  21:17  21:12 [29']
[22] 12:10   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
 6   Gediminas Buitvydas ,   Akvilė Kazlienė     21:15  22:20 [22']    
  [27] 12:35   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
 7   Egidijus Bubulis ,   Dalia Sunklodė      21:12  20:22  21:18 [35']  
[23] 12:10   V.Venckus, J.Venckuvienė    
 2   Vidas Venckus ,   Jurgita Venckuvienė    21:11  21:11 [28']    
     
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė  3-a vieta
  [33] 13:25   V.Venckus, J.Venckuvienė
   V.Venckus, J.Venckuvienė   21:12  21:17 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė    
  [28] 13:00   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:16  21:8 [24']  5-a vieta
    [34] 13:25   G.Buitvydas, A.Kazlienė
   G.Buitvydas, A.Kazlienė     21:19  21:17 [25']
  [29] 13:00   G.Buitvydas, A.Kazlienė  
   E.Bubulis, D.Sunklodė   21:8  21:12 [18']  
       
       
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė  7-a vieta
    [35] 13:25   E.Bubulis, D.Sunklodė
     E.Bubulis, D.Sunklodė   21:0 [50']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.