Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PIRMAS KRAUJAS, Data: 2019-10-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Marius  Kibildis 
 Goda Juršėnaitė 
21
14
21
17
 17'
21
19
10
21
17
21
 33'
90/92
-2
1
2
2 Viktorija Rakejevaitė 
 Sandra Auzacalitaitė 
14
21
17
21
 17'
21
13
14
21
10
21
 26'
76/97
-21
0
3
3 Žygimantas Kvartūnas 
 Laima Liutkienė 
19
21
21
10
21
17
 33'
13
21
21
14
21
10
 26'
116/93
23
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Donatas Sirvydis 
 Karolis Bužinskis 
21
5
21
9
 13'
21
17
21
14
 16'
84/45
39
2
1
2 Joris Sodeika 
 Andrius Vyšniauskas 
5
21
9
21
 13'
11
21
8
21
 13'
33/84
-51
0
3
3 Džiugas Luneckas 
 Rokas  Kondrotas 
17
21
14
21
 16'
21
11
21
8
 13'
73/61
12
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valerij Vasilčenko 
 Audrius Šapola 
21
6
21
4
 13'
21
11
21
19
 18'
84/40
44
2
1
2 Jurgita Karalienė 
 Marius Krutkis 
6
21
4
21
 13'
10
21
7
21
 13'
27/84
-57
0
3
3 Donatas Ferensas 
 Aleksėj Borisenko 
11
21
19
21
 18'
21
10
21
7
 13'
72/59
13
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Stulgis 
 Tomas Makulavičius 
14
21
24
26
 21'
24
22
23
21
 24'
85/90
-5
1
2
2 Svetlana Zamara 
 Gediminas  Grigonis 
21
14
26
24
 21'
21
15
17
21
21
13
 27'
106/87
19
2
1
3 Ričardas  Poškevičius 
 Karolina Remeikytė 
22
24
21
23
 24'
15
21
21
17
13
21
 27'
92/106
-14
0
3



2019-10-19 2019-10-19  
 2    Donatas Sirvydis,  Karolis Bužinskis  Dėl 1 vietos  
[31] 15:30   D.Sirvydis, K.Bužinskis  
 9    Žygimantas Kvartūnas,  Laima Liutkienė   21:18  21:5 [17']  1-a vieta
  [47] 16:30   D.Sirvydis, K.Bužinskis
 8    Svetlana Zamara,  Gediminas Grigonis     21:10  21:12 [18']
[32] 15:30   V.Vasilčenko, A.Šapola  
 3    Valerij Vasilčenko,  Audrius Šapola   21:17  21:12 [19']  
     
   Dėl 3 vietos  
   Ž.Kvartūnas, L.Liutkienė  3-a vieta
  [48] 16:30   Ž.Kvartūnas, L.Liutkienė
   S.Zamara, G.Grigonis   21:15  20:22  21:10 [31']
     



2019-10-19 2019-10-19  
 1    Marius Kibildis,  Goda Juršėnaitė  Dėl 5 vietos  
[33] 16:00   D.Ferensas, A.Borisenko  
 11  Donatas Ferensas,  Aleksėj Borisenko   21:7  24:22 [18']  5-a vieta
  [49] 17:00   D.Ferensas, A.Borisenko
 10  Džiugas Luneckas,  Rokas Kondrotas     16:21  21:19  21:18 [29']
[34] 16:00   D.Luneckas, R.Kondrotas  
 4    Tomas Stulgis,  Tomas Makulavičius   21:14  21:11 [15']  
     
   Dėl 7 vietos  
   M.Kibildis, G.Juršėnaitė  7-a vieta
  [50] 17:00   M.Kibildis, G.Juršėnaitė
   T.Stulgis, T.Makulavičius   21:18  21:10 [17']
     



2019-10-19 2019-10-19  
 5    Viktorija Rakejevaitė,  Sandra Auzacalitaitė  Dėl 9 vietos  
[35] 16:00   V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė  
 12  Ričardas Poškevičius,  Karolina Remeikytė   21:11  21:6 [13']  9-a vieta
  [51] 17:00   V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė
 7    Jurgita Karalienė,  Marius Krutkis     21:10  21:12 [14']
[36] 16:00   J.Sodeika, A.Vyšniauskas  
 6    Joris Sodeika,  Andrius Vyšniauskas   20:22  21:12  21:12 [26']  
     
   Dėl 11 vietos  
   R.Poškevičius, K.Remeikytė  11-a vieta
  [52] 17:00   R.Poškevičius, K.Remeikytė
   J.Karalienė, M.Krutkis   19:21  21:10  21:7 [27']
     



2019-10-19 2019-10-19  
 13    Dėl 13 vietos  
[37] 16:00   
 14     ->  13-a vieta
  [53] 17:00 
 15       ->
[38] 16:00   
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
  [54] 17:00 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.