Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Ugnius Mikalauskas    Dėl 1-16 vietos        
 U.Mikalauskas        
 32       ->        
  [48] 14:15   U.Mikalauskas      
 17   Pijus Kovas      21:7  21:13 [26']      
[40] 13:30   E.Karišauskas        
 16   Ervinas Karišauskas    21:19  21:7 [4']        
    [60] 15:30   U.Mikalauskas    
 9   Mantas Lukonas        21:15  21:16 [26']    
 M.Lukonas        
 24       ->        
  [49] 14:15   R.Kim      
 25         21:12  21:10 [20']      
 R.Kim        
 8   Ričard Kim    ->        
      [73] 16:40   P.Sutkaitis  
 5   Justas Žukauskas          21:17  15:21  21:14 [36']  
 J.Žukauskas        
 28       ->        
  [50] 14:15   J.Žukauskas      
 21   Justas Peciukonis      22:20  21:17 [23']      
[41] 13:30   J.Peciukonis        
 12   Matas Stravinskas    21:19  21:11 [22']        
    [61] 15:30   P.Sutkaitis    
 13   Mindaugas Butkus        21:10  21:16 [18']    
[42] 13:30   M.Butkus        
 20   Aistis Klimavičius    21:6  21:14 [13']        
  [51] 14:15   P.Sutkaitis      
 29         21:18  21:15 [20']      
 P.Sutkaitis        
 4   Pijus Sutkaitis    ->         1-a vieta
        [82] 17:30   A.Kaminskas
 3   Kipras Sakalauskas            21:19  15:21  21:15 [34']
 K.Sakalauskas        
 30       ->        
  [52] 14:40   K.Sakalauskas      
 19   Simonas Duoba      21:13  21:13 [21']      
[43] 13:30   S.Duoba        
 14   Dainius Krūminas    22:20  21:6 [39']        
    [62] 15:30   A.Kaminskas    
 11   Adas Kaminskas        21:16  21:14 [28']    
[44] 13:50   A.Kaminskas        
 22   Bronius Karsokas    21:5  21:6 [18']        
  [53] 14:40   A.Kaminskas      
 27         22:20  16:21  21:15 [39']      
 M.Šatkauskas        
 6   Mantas Šatkauskas    ->        
      [74] 16:40   A.Kaminskas  
 7   Domas Daugėla          14:21  21:17  21:15 [37']  
 D.Daugėla        
 26       ->        
  [54] 14:40   D.Daugėla      
 23         21:12  27:25 [21']      
 D.Guja        
 10   Dovydas Guja    ->        
    [63] 15:30   E.Jonkus    
 15   Dominykas Gabriūnas        21:13  21:16 [10']    
[45] 13:50   D.Gabriūnas        
 18   Eimantas Puidokas    21:18  20:22  21:17 [40']      U.Mikalauskas   3-a vieta
  [55] 14:40   E.Jonkus   [83] 17:30   E.Jonkus
 31         21:9  21:15 [22']    E.Jonkus   21:8  21:10 [20']
 E.Jonkus        
 2   Emilis Jonkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kim    
      [75] 16:40   R.Kim  
       J.Žukauskas   25:23  23:21 [23']   5-a vieta
        [84] 17:55   R.Kim
       K.Sakalauskas     17:21  21:16  21:16 [30']
      [76] 17:05   K.Sakalauskas  
       D.Daugėla   21:13  21:15 [20']  
           
           
         J.Žukauskas   7-a vieta
        [85] 17:55   D.Daugėla
         D.Daugėla   18:21  21:19  21:19 [29']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Karišauskas      
    [64] 15:50   E.Karišauskas    
     M.Lukonas   21:12  21:7 [22']    
      [77] 17:05   E.Karišauskas  
     J.Peciukonis     21:14  21:16 [19']  
    [65] 15:50   J.Peciukonis    
     M.Butkus   21:16  21:19 [29']     9-a vieta
        [86] 17:55   E.Karišauskas
     S.Duoba       21:16  14:21  21:16 [32']
    [66] 15:50   M.Šatkauskas    
     M.Šatkauskas   21:17  21:18 [23']    
      [78] 17:05   M.Šatkauskas  
     D.Guja     20:22  21:6  21:18 [37']  
    [67] 15:50   D.Gabriūnas    
     D.Gabriūnas   21:12  16:21  22:20 [37']    
           
         J.Peciukonis   11-a vieta
        [87] 17:55   J.Peciukonis
         D.Gabriūnas   21:13  21:17 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Lukonas    
      [79] 17:05   M.Butkus  
       M.Butkus   22:20  21:19 [21']   13-a vieta
        [88] 18:20   M.Butkus
       S.Duoba     21:18  21:17 [17']
      [80] 17:30   D.Guja  
       D.Guja   21:19  21:17 [17']  
           
           
         M.Lukonas   15-a vieta
        [89] 18:20   S.Duoba
    Dėl 17-32 vietos      S.Duoba   21:11  21:13 [18']
         
   P.Kovas      
   P.Kovas   ->      
     P.Kovas    
      ->    
   .      
    ->      
      [68] 16:15   M.Stravinskas  
        13:21  21:11  21:10 [29']  
   M.Stravinskas      
   M.Stravinskas   ->      
    [56] 15:05   M.Stravinskas    
   A.Klimavičius     21:5  21:11 [18']    
   A.Klimavičius      
    ->       17-a vieta
        [81] 17:30   E.Puidokas
          21:19  22:24  21:16 [32']
   D.Krūminas      
   D.Krūminas   ->      
    [57] 15:05   D.Krūminas    
   B.Karsokas     21:7  22:20 [21']    
   B.Karsokas      
    ->      
      [69] 16:15   E.Puidokas  
        21:19  15:21  21:15 [32']  
   .      
    ->      
     E.Puidokas    
   E.Puidokas     ->    
   E.Puidokas      
    ->    P.Kovas   19-a vieta
       
         D.Krūminas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Klimavičius  
       A.Klimavičius   ->   21-a vieta
       
       B.Karsokas     ->
       B.Karsokas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.