Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2020-09-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-04 2020-09-04 2020-09-04 2020-09-05  
 1   Joakim Oldorff    Dėl 1-32 vietos          
 J.Oldorff          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [3] 12:00    J.Oldorff        
 33   Jekabs Blumbergs      ->        
 J.Blumbergs          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [40] 17:00    J.Oldorff      
 17   Teodor ioan Cioroboiu        21:2  21:6 [18']      
 T.Cioroboiu          
 48       ->          
  [4] 12:00   T.Cioroboiu        
 49   Kristjan Orrin        B/Ž        
 K.Orrin          
 16       ->       Dėl 1-4 vietos    
      [74]    J.Oldorff    
 9   Tauri Kilk          21:5  21:9 [23']    
 T.Kilk          
 56       ->          
  [5] 12:20   T.Kilk        
 41   Mihkel mart Liim        B/Ž        
 M.Liim          
 24       ->          
    [41] 17:20   N.Franconville      
 25   Rannar Zirk          B/Ž      
 R.Zirk          
 40       ->          
  [6] 12:20   N.Franconville        
 57   Nicolas Franconville        B/Ž        
 N.Franconville          
 8       ->         Dėl 1-2 vietos  
        [78]    J.Oldorff  
 5   Jacobo Fernandez            21:10  21:8 [25']  
 J.Fernandez          
 60       ->          
  [7] 12:30   J.Fernandez        
 37   Gustavs Ankravs        B/Ž        
 G.Ankravs          
 28       ->          
    [42] 17:20    J.Fernandez      
 21   Oskar Männik        21:13  21:15 [25']      
 O.Männik          
 44       ->          
  [8] 12:30   M.Chanthakesone        
 53   Mathis Chanthakesone        B/Ž        
 M.Chanthakesone          
 12       ->          
      [70]    J.Fernandez    
 13   Christos Hailis          21:9  18:21  21:11 [43']    
 C.Hailis          
 52       ->          
  [10] 12:50   P.Kandis        
 45   Patriks Kandis        B/Ž        
 P.Kandis          
 20       ->          
    [43] 17:30   A.De pablo      
 29   Enriko Õunapuu          B/Ž      
 E.Õunapuu          
 36       ->          
  [13] 13:20   A.De pablo        
 61   Vilius Bagdanavičius        B/Ž        
[1] 12:00    A.De pablo          
 4   Alejandro De pablo    19:21  21:13  21:15 [38']           1-a vieta
          [89]    J.Oldorff
 3   Pelayo Pinto              21:5  21:5 [19']
[2] 12:00    P.Pinto          
 62   Rapolas Grigaliūnas    21:17  21:18 [25']          
  [14] 13:20   P.Pinto        
 35           B/Ž        
 A.Zandovskis          
 30   Alens Zandovskis    ->          
    [44] 17:30    P.Pinto      
 19           21:16  21:10 [17']      
 P.Rozenvalds          
 46   Pauls Rozenvalds    ->          
  [9] 12:50   M.Chumchal        
 51           B/Ž        
 M.Chumchal          
 14   Martin Chumchal    ->          
      [68] 10:00    D.Beržanskis    
 11             21:16  13:21  21:12 [39']    
 D.Beržanskis          
 54   Danielius Beržanskis    ->          
  [11] 13:00    D.Beržanskis        
 43         21:17  16:21  21:13 [46']        
 L.Joliat          
 22   Lorrain Joliat    ->          
    [45] 17:50   D.Beržanskis      
 27             B/Ž      
 A.Berik          
 38   Anton Berik    ->          
  [12] 13:00   A.Ajupov        
 59           B/Ž        
 A.Ajupov          
 6   Artur Ajupov    ->          
        [80]    G.Fernandez  
 7               21:19  11:21  21:13 [39']  
 J.Alava          
 58   Javier Alava    ->          
  [15] 13:30   J.Alava        
 39           B/Ž        
 G.Brečs          
 26   Gustavs Brečs    ->          
    [47] 18:00    J.Alava      
 23           22:20  17:21  22:20 [42']      
 A.Alvarez          
 42   Adrian Alvarez    ->          
  [16] 13:30   A.Alvarez        
 55           B/Ž        
 A.Boudier          
 10   Arthur Boudier    ->          
      [72]    G.Fernandez    
 15             19:21  21:17  21:17 [51']    
 S.Novikas          
 50   Simas Novikas    ->        J.Fernandez   3-a vieta
  [17] 13:50   S.Novikas    
 47           B/Ž      D.Beržanskis   ->
 D.Strazdins          
 18   Davis Strazdins    ->          
    [48] 18:00    G.Fernandez      
 31           21:12  21:19 [23']      
 M.Saarepuu          
 34   Markus Saarepuu    ->          
  [18] 13:50   G.Fernandez        
 63           B/Ž        
 G.Fernandez          
 2   Gabriel Fernandez    ->       Dėl 5-8 vietos    
         N.Franconville    
         
         A.De pablo   ->   5-a vieta
         
         P.Pinto     ->
         
         J.Alava   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       T.Cioroboiu      
         
       T.Kilk   ->    
         
       M.Chanthakesone     ->  
         
       P.Kandis   ->     9-a vieta
         
       M.Chumchal       ->
         
       A.Ajupov   ->    
         
       A.Alvarez     ->  
         
       S.Novikas   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     J.Blumbergs        
         
     K.Orrin   ->      
         
     M.Liim     ->    
         
     R.Zirk   ->      
         
     G.Ankravs       ->  
         
     O.Männik   ->      
         
     C.Hailis     ->    
         
     E.Õunapuu   ->       17-a vieta
         
     A.Zandovskis         ->
         
     P.Rozenvalds   ->      
         
     L.Joliat     ->    
         
     A.Berik   ->      
         
     G.Brečs       ->  
         
     A.Boudier   ->      
         
     D.Strazdins     ->    
         
     M.Saarepuu   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
   V.Bagdanavičius   ->         33-a vieta
         
   R.Grigaliūnas           ->
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->       35-a vieta
     
      ->     ->
         
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.