Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2020-09-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-04 2020-09-04 2020-09-05  
 1   Dounia Pelupessy    Dėl 1-16 vietos        
 D.Pelupessy        
 32       ->        
  [46] 17:50   V.Paulauskaitė      
 17   Elisaveta Berik        B/Ž      
[19] 14:00   V.Paulauskaitė        
 16   Viltė Paulauskaitė      B/Ž        
    [75]    L.Rodriguez    
 9   Lucia Rodriguez        21:8  21:7 [21']    
 L.Rodriguez        
 24       ->        
  [49] 18:20    L.Rodriguez      
 25   Ramona Üprus      21:12  21:11 [21']      
[20] 14:00   M.Sukackaitė        
 8   Monika Sukackaitė      B/Ž        
      [81]    L.Rodriguez  
 5   Yasmine Hamza          21:13  21:12 [25']  
 Y.Hamza        
 28       ->        
  [50] 18:20    Y.Hamza      
 21   Arina Babre      21:8  21:8 [15']      
[21] 14:20    A.Babre        
 12   Augustė Stankevičiūtė    21:7  21:10 [18']        
    [69] 10:00    Y.Hamza    
 13   Karoliine Inselberg        17:21  21:19  21:15 [41']    
 K.Inselberg        
 20       ->        
  [51] 18:30   L.Amiguet      
 29   Lucie Amiguet        B/Ž      
[22] 14:20   L.Amiguet        
 4   Andra Mai Hoop      B/Ž         1-a vieta
        [90]    A.Setien
 3   Anna Kupca            21:18  21:16 [32']
[23] 14:30   A.Kupca        
 30   Catlyn Kruus      B/Ž        
  [52] 18:30   J.Franconville      
 19   Samanta Golubickaitė        B/Ž      
[24] 14:30    J.Franconville        
 14   Julie Franconville    15:21  21:19  21:6 [38']        
    [73]    A.Setien    
 11   Arta Priedniece        21:13  21:13 [25']    
[28] 15:00   P.Murėnaitė        
 22   Perla Murėnaitė      B/Ž        
  [53] 18:50    A.Setien      
 27         21:11  21:12 [24']      
 A.Setien        
 6   Ania Setien    ->        
      [79]    A.Setien  
 7   Adina Panza          21:16  21:8 [23']  
[25] 14:50    A.Panza        
 26   Taja Leonovič    21:11  21:11 [20']        
  [54] 18:50    A.Panza      
 23         16:21  21:6  21:12 [35']      
 V.Appenzeller        
 10   Vera Appenzeller    ->        
    [71]    A.Panza    
 15   Marelle Salu        21:18  21:9 [22']    
[26] 14:50   L.Alvarez        
 18   Laura Alvarez      B/Ž      Y.Hamza   3-a vieta
  [55] 19:00    K.Fink  
 31         21:12  21:15 [23']    A.Panza   ->
 K.Fink        
 2   Katharina Fink    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Paulauskaitė    
       
       L.Amiguet   ->   5-a vieta
       
       J.Franconville     ->
       
       K.Fink   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Pelupessy      
       
     M.Sukackaitė   ->    
       
     A.Babre     ->  
       
     K.Inselberg   ->     9-a vieta
       
     A.Kupca       ->
       
     P.Murėnaitė   ->    
       
     V.Appenzeller     ->  
       
     L.Alvarez   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   E.Berik   ->      
       
      ->    
       
   R.Üprus   ->      
       
        ->  
       
   A.Stankevičiūtė   ->      
       
      ->    
       
   A.Hoop   ->       17-a vieta
       
   C.Kruus         ->
       
   S.Golubickaitė   ->      
       
   A.Priedniece     ->    
       
    ->      
       
   T.Leonovič       ->  
       
    ->      
       
   M.Salu     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.