Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames        
 32       ->        
  [181] 18:15   M.Šames      
 17   Danielius Tarachovskis      21:11  21:12 [19']      
[159] 16:55   D.Tarachovskis        
 16   Simas Novikas    22:20  21:12 [24']        
    [205] 19:10   M.Šames    
 9   Danielius Beržanskis        21:19  19:21  21:16 [49']    
 D.Beržanskis        
 24       ->        
  [182] 18:15   D.Beržanskis      
 25         21:14  21:7 [26']      
 M.Palubinskas        
 8   Mantas Palubinskas    ->        
      [224] 20:05   M.Šames  
 5   Gedmantas Čepkauskas          16:21  21:7  21:13 [42']  
 G.Čepkauskas        
 28       ->        
  [183] 18:15   P.Palubinskas      
 21   Darius Mieliauskas      21:16  21:15 [26']      
[160] 16:55   P.Palubinskas        
 12   Povilas Palubinskas    21:9  21:16 [22']        
    [206] 19:10   B.Vaškevičius    
 13   Jonas Ožalas        21:19  21:19 [30']    
[161] 16:55   J.Ožalas        
 20   Matas Mackevičius    21:14  21:14 [33']        
  [184] 18:15   B.Vaškevičius      
 29         22:20  21:18 [34']      
 B.Vaškevičius        
 4   Benas Vaškevičius    ->         1-a vieta
        [241] 21:00   M.Šames
 3   Tomas Vaškevičius            21:18  21:13 [46']
 T.Vaškevičius        
 30       ->        
  [185] 18:15   T.Vaškevičius      
 19   Mantas Šatrauskas      19:21  21:9  21:14 [35']      
[162] 16:55   M.Šatrauskas        
 14   Augustas Valatka    21:16  21:12 [24']        
    [207] 19:10   T.Vaškevičius    
 11   Mamertas Noreika        21:12  21:13 [29']    
[163] 17:20   M.Noreika        
 22   Tautvydas Liorančas    21:15  22:20 [31']        
  [186] 18:15   L.Supronas      
 27         21:16  19:21  25:23 [52']      
 L.Supronas        
 6   Linas Supronas    ->        
      [225] 20:05   I.Reznikas  
 7   Vilius Bagdanavičius          21:11  21:11 [28']  
 V.Bagdanavičius        
 26       ->        
  [187] 18:15   V.Bagdanavičius      
 23         21:15  21:16 [24']      
 M.Maulė        
 10   Mantas Maulė    ->        
    [208] 19:35   I.Reznikas    
 15   Andrius Montrimas        21:9  21:18 [30']    
[164] 17:20   A.Montrimas        
 18   Ąžuolas Barkauskas    21:12  22:20 [38']      B.Vaškevičius   3-a vieta
  [188] 18:15   I.Reznikas   [242] 21:00   T.Vaškevičius
 31         21:14  21:4 [22']    T.Vaškevičius   21:18  12:21  21:16 [47']
 I.Reznikas        
 2   Ignas Reznikas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Beržanskis    
      [226] 20:30   P.Palubinskas  
       P.Palubinskas   21:0   5-a vieta
       
       L.Supronas     ->
      [227] 20:30   V.Bagdanavičius  
       V.Bagdanavičius   21:0  
           
           
         D.Beržanskis   7-a vieta
       
         L.Supronas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Tarachovskis      
    [209] 19:35   D.Tarachovskis    
     M.Palubinskas   21:16  14:21  21:13 [34']    
      [228] 20:30   G.Čepkauskas  
     G.Čepkauskas     17:21  21:13  21:12 [45']  
    [210] 19:35   G.Čepkauskas    
     J.Ožalas   21:15  21:18 [30']     9-a vieta
       
     M.Šatrauskas       ->
    [211] 19:35   M.Šatrauskas    
     M.Noreika   21:13  21:11 [25']    
      [229] 20:30   M.Maulė  
     M.Maulė     21:14  21:13 [21']  
    [213] 19:35   M.Maulė    
     A.Montrimas   21:9  21:11 [24']    
           
         D.Tarachovskis   11-a vieta
       
         M.Šatrauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Palubinskas    
       
       J.Ožalas   ->   13-a vieta
       
       M.Noreika     ->
       
       A.Montrimas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   S.Novikas      
   S.Novikas   ->      
     S.Novikas    
      ->    
   .      
    ->      
      [203] 19:10   S.Novikas  
        21:19  18:21  21:14 [40']  
   D.Mieliauskas      
   D.Mieliauskas   ->      
    [189] 18:15   M.Mackevičius    
   M.Mackevičius     21:14  17:21  21:10 [32']    
   M.Mackevičius      
    ->       17-a vieta
        [230] 20:30   T.Liorančas
          21:16  21:11 [22']
   A.Valatka      
   A.Valatka   ->      
    [212] 19:35   T.Liorančas    
   T.Liorančas     21:16  21:9 [24']    
   T.Liorančas      
    ->      
      [204] 19:10   T.Liorančas  
        21:9  21:15 [24']  
   .      
    ->      
     Ą.Barkauskas    
   Ą.Barkauskas     ->    
   Ą.Barkauskas      
    ->    M.Mackevičius   19-a vieta
       
         Ą.Barkauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Mieliauskas  
       D.Mieliauskas   ->   21-a vieta
       
       A.Valatka     ->
       A.Valatka  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.