Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [76] 13:00   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
    21:11  21:8 [38']    
[58] 12:05   J.Ožalas, S.Novikas      
 8   Jonas Ožalas 
 Simas Novikas 
  21:14  21:14 [29']      
    [103] 14:20   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Linas Supronas 
      21:12  21:13 [24']  
 E.Bradūnas, L.Supronas      
 12       ->      
  [77] 13:00   M.Noreika, B.Vaškevičius    
 13         21:16  21:18 [33']    
 M.Noreika, B.Vaškevičius      
 4   Mamertas Noreika 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [132] 15:35   D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        18:21  21:15  21:17 [45']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [78] 13:00   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Matas Mackevičius 
 Mantas Šatrauskas 
    21:19  21:13 [38']    
[59] 12:05   V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 6   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
  21:14  21:19 [28']      
    [104] 14:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
      21:13  18:21  21:12 [36']  
[60] 12:05   T.Liorančas, D.Tarachovskis      
 10   Tautvydas Liorančas 
 Danielius Tarachovskis 
  21:17  21:13 [28']      
  [79] 13:00   E.Slušnys, G.Dima    
 15         21:14  21:12 [34']    
 E.Slušnys, G.Dima      
 2   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  ->    M.Noreika, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [133] 15:35   E.Slušnys, G.Dima
       E.Slušnys, G.Dima   12:21  21:16  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ožalas, S.Novikas    
    [105] 14:20   E.Bradūnas, L.Supronas  
     E.Bradūnas, L.Supronas   21:19  21:13 [29']   5-a vieta
      [134] 15:35   V.Bagdanavičius, M.Maulė
     V.Bagdanavičius, M.Maulė     21:11  21:18 [27']
    [106] 14:20   V.Bagdanavičius, M.Maulė  
     T.Liorančas, D.Tarachovskis   22:20  21:14 [76']  
         
         
       J.Ožalas, S.Novikas   7-a vieta
      [135] 15:35   T.Liorančas, D.Tarachovskis
       T.Liorančas, D.Tarachovskis   21:15  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [136] 16:05   P.Palubinskas, M.Palubinskas
        21:15  21:12 [21']
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas    
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->    
    [107] 14:20   P.Palubinskas, M.Palubinskas  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas     21:17  21:19 [24']  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug D    V  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.