Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
21
19
21
18
 17'
21
13
21
9
 13'
21
8
21
5
 11'
3
21
21
5
21
10
 17'
171/108
63
4
1
2 Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
19
21
18
21
 17'
21
12
21
15
 19'
21
18
21
10
 16'
14
21
22
20
21
13
 30'
178/151
27
3
2
3 Mindaugas Danys 
 Viktorija Suško 
13
21
9
21
 13'
12
21
15
21
 19'
21
14
21
15
 16'
18
21
14
21
 17'
123/155
-32
1
4
4 Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
8
21
5
21
 11'
18
21
10
21
 16'
14
21
15
21
 16'
17
21
21
19
14
21
 28'
122/187
-65
0
5
5 Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
21
3
5
21
10
21
 17'
21
14
20
22
13
21
 30'
21
18
21
14
 17'
21
17
19
21
21
14
 28'
193/186
7
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vygantas Garmus 
 Jelena Puchova 
21
13
21
17
 18'
19
21
17
21
 17'
21
10
21
18
 17'
21
14
15
21
21
15
 27'
177/150
27
3
2
2 Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
13
21
17
21
 18'
21
19
15
21
16
21
 28'
14
21
21
17
21
11
 28'
21
17
21
13
 18'
180/182
-2
2
3
3 Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
21
19
21
17
 17'
19
21
21
15
21
16
 28'
21
7
21
14
 11'
21
9
18
21
21
11
 26'
205/150
55
4
1
4 Gytis Celencevičius 
 Diana Lubė 
10
21
18
21
 17'
21
14
17
21
11
21
 28'
7
21
14
21
 11'
21
14
21
7
 13'
140/161
-21
1
4
5 Aliaksandr Karpovich 
 Darya Yarmalovich 
14
21
21
15
15
21
 27'
17
21
13
21
 18'
9
21
21
18
11
21
 26'
14
21
7
21
 13'
142/201
-59
0
5



2020-02-22  
   1-a vieta
 1    Valentas Stončius,  Aušrinė Balazaitė  
[61] 12:55   V.Stončius, A.Balazaitė
 6    Martynas Atkočaitis,  Vaida Žitlinskaitė   13:21  21:17  21:16 [26']
   



2020-02-22  
   3-a vieta
 2    Vygantas Garmus,  Jelena Puchova  
[62] 12:55   V.Garmus, J.Puchova
 3    Simas Malakauskas,  Marija Šiaučiūnaitė   15:21  21:17  21:18 [30']
   



2020-02-22  
   5-a vieta
 4    Salvijus Stravinskas,  Toma Rakauskaitė  
[63] 12:55   G.Fridricas, E.Keturakytė
 9    Gediminas Fridricas,  Evelina Keturakytė   21:18  16:21  21:15 [28']
   



2020-02-22  
   7-a vieta
 5    Mindaugas Danys,  Viktorija Suško  
[64] 12:55   G.Celencevičius, D.Lubė
 8    Gytis Celencevičius,  Diana Lubė   12:21  21:13  21:17 [24']
   



2020-02-22  
   9-a vieta
 7    Žilvinas Tamošiūnas,  Aušra Montvydaitė  
[65] 13:20   A.Karpovich, D.Yarmalovich
 10  Aliaksandr Karpovich,  Darya Yarmalovich   21:17  21:18 [18']
   



2020-02-22  
   11-a vieta
 11    
[66] 13:20 
 12     ->
   



2020-02-22  
   13-a vieta
 13    
[67] 13:20 
 14     ->
   



2020-02-22  
   15-a vieta
 15    
[68] 13:20 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.