Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidmantas Galiauskas 
 Javed Iqbal 
23
25
21
10
21
9
 30'
21
11
21
16
 16'
21
10
21
15
 15'
149/96
53
3
1
2 Vytautas Liutika 
 Andrius Leonavičius 
25
23
10
21
9
21
 30'
16
21
20
22
 21'
10
21
21
14
21
18
 27'
132/161
-29
1
4
3 Žydrūnas  Benaitis 
 Julius Žitkauskas 
11
21
16
21
 16'
21
16
22
20
 21'
21
23
18
21
 19'
109/122
-13
1
3
4 Rokas  Kuliešius 
 Šarūnas Šukevičius 
10
21
15
21
 15'
21
10
14
21
18
21
 27'
23
21
21
18
 19'
122/133
-11
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Liutkus 
 Artūras Liutkus 
21
15
21
19
 18'
21
18
21
11
 21'
84/63
21
2
1
2 Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
15
21
19
21
 18'
21
19
21
13
 23'
76/74
2
1
2
3 Jokūbas Sadukas 
 Vidmantas Norkus 
18
21
11
21
 21'
19
21
13
21
 23'
61/84
-23
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Šmitas 
 Saulius Stankus 
14
21
17
21
 18'
21
19
12
21
15
21
 32'
79/103
-24
0
3
2 Kęstutis Ikamas 
 Dainius Kecorius 
21
14
21
17
 18'
21
15
19
21
13
21
 31'
95/88
7
1
2
3 Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
19
21
21
12
21
15
 32'
15
21
21
19
21
13
 31'
118/101
17
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Paulius Vaišneideris 
 Tomas Kaubrys 
21
14
21
7
 14'
21
18
21
8
 17'
84/47
37
2
1
2 Antanas Rimdžius 
 Martynas Puodžiukas 
14
21
7
21
 14'
11
21
4
21
 13'
36/84
-48
0
3
3 Gintaras Padelis 
 Vladislavas Sviackevičius 
18
21
8
21
 17'
21
11
21
4
 13'
68/57
11
1
2



2020-02-22 2020-02-22  
 1    Vidmantas Galiauskas,  Javed Iqbal  Dėl 1 vietos  
[118] 15:50   A.Murnikovas, D.Navikas  
 11  Arminas Murnikovas,  Darius Navikas   21:17  21:17 [20']  1-a vieta
  [137] 17:05   P.Vaišneideris, T.Kaubrys
 4    Paulius Vaišneideris,  Tomas Kaubrys     21:12  21:12 [18']
[119] 15:50   P.Vaišneideris, T.Kaubrys  
 2    Ričardas Liutkus,  Artūras Liutkus   21:13  19:21  21:17 [27']  
     
   Dėl 3 vietos  
   V.Galiauskas, J.Iqbal  3-a vieta
  [138] 17:05   V.Galiauskas, J.Iqbal
   R.Liutkus, A.Liutkus   21:17  21:15 [17']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 6    Aleksėj Borisenko,  Donatas Ferensas  Dėl 5 vietos  
[120] 16:15   A.Borisenko, D.Ferensas  
 13  Rokas Kuliešius,  Šarūnas Šukevičius   21:12  21:9 [15']  5-a vieta
  [139] 17:05   A.Borisenko, D.Ferensas
 12  Gintaras Padelis,  Vladislavas Sviackevičius     21:12  14:21  21:12 [26']
[121] 16:15   G.Padelis, V.Sviackevičius  
 7    Kęstutis Ikamas,  Dainius Kecorius   21:13  21:9 [14']  
     
   Dėl 7 vietos  
   R.Kuliešius, Š.Šukevičius  7-a vieta
  [140] 17:05   R.Kuliešius, Š.Šukevičius
   K.Ikamas, D.Kecorius   21:16  13:21  21:18 [27']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 3    Vaidas Šmitas,  Saulius Stankus  Dėl 9 vietos  
[122] 16:15   V.Šmitas, S.Stankus  
 10  Jokūbas Sadukas,  Vidmantas Norkus   21:14  21:13 [18']  9-a vieta
  [141] 17:05   V.Šmitas, S.Stankus
 9    Žydrūnas Benaitis,  Julius Žitkauskas     21:14  21:19 [19']
[123] 16:15   A.Rimdžius, M.Puodžiukas  
 8    Antanas Rimdžius,  Martynas Puodžiukas   21:18  21:17 [19']  
     
   Dėl 11 vietos  
   J.Sadukas, V.Norkus  11-a vieta
  [142] 17:30   J.Sadukas, V.Norkus
   Ž.Benaitis, J.Žitkauskas   21:17  21:14 [17']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 5    Vytautas Liutika,  Andrius Leonavičius  Dėl 13 vietos  
16:15   V.Liutika, A.Leonavičius  
 14     ->  13-a vieta
  17:30   V.Liutika, A.Leonavičius
 15       ->
16:15   .  
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
  17:30 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.