Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-06-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [24] 12:30    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9   Deivydas Žilinskas 
 Vilma Galinytė 
    21:14  21:7 [14']    
[20] 12:30    D.Žilinskas, V.Galinytė      
 8   Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
  21:8  21:16 [15']      
    [27] 13:00    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 5   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
      21:16  21:17 [17']  
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 12       ->      
  [22] 12:30    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 13         21:16  21:11 [17']    
 M.Danys, R.Ambrasienė      
 4   Mindaugas Danys 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [31] 13:30    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
 3   Mantas Zinkevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
        21:15  21:11 [15']
 M.Zinkevičius, A.Balazaitė      
 14       ->      
  [23] 12:30    M.Zinkevičius, A.Balazaitė    
 11         12:21  21:19  21:19 [30']    
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 6   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  ->      
    [28] 13:00    V.Stončius, N.Brazauskienė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:10  21:12 [14']  
[21] 12:30    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė      
 10   Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:16  11:21  21:19 [29']      
  [25] 12:30    V.Stončius, N.Brazauskienė    
 15         21:12  21:6 [13']    
 V.Stončius, N.Brazauskienė      
 2   Valentas Stončius 
 Neringa Brazauskienė 
  ->    G.Fridricas, E.Keturakytė   3-a vieta
      [32] 13:30    G.Fridricas, E.Keturakytė
       M.Zinkevičius, A.Balazaitė   21:7  21:10 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Žilinskas, V.Galinytė    
    [29] 13:00    M.Danys, R.Ambrasienė  
     M.Danys, R.Ambrasienė   17:21  21:17  21:12 [28']   5-a vieta
      [33] 13:30    M.Danys, R.Ambrasienė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     16:21  21:17  21:12 [28']
    [30] 13:30    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   21:18  21:16 [21']  
         
         
       D.Žilinskas, V.Galinytė   7-a vieta
      [34] 13:30    D.Žilinskas, V.Galinytė
       J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   21:17  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Molis, L.Daunytė    
   N.Molis, L.Daunytė   ->    
     N.Molis, L.Daunytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [26] 12:30    K.Krūminas, G.Krūminienė
        22:20  21:18 [18']
   .    
    ->    
     K.Krūminas, G.Krūminienė  
   K.Krūminas, G.Krūminienė     ->  
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.