Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-11-09, Vieta: Žalgiriai, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Genys      
 16       ->      
  [76] 17:50   D.Genys    
 9   Martynas Dikšaitis      21:5  21:8 [16']    
[73] 17:25   M.Stacevičius      
 8   Matas Stacevičius    21:15  21:16 [19']      
    [82] 18:15   D.Genys  
 5   Pijus Sutkaitis        21:6  21:5 [19']  
 P.Sutkaitis      
 12       ->      
  [77] 17:50   V.Šukys    
 13         21:14  21:7 [19']    
 V.Šukys      
 4   Vytautas Šukys    ->       1-a vieta
      [88] 19:05   D.Genys
 3   Deinoras Gudavičius          21:18  21:19 [26']
 D.Gudavičius      
 14       ->      
  [78] 17:50   D.Gudavičius    
 11         21:2  21:2 [14']    
 D.Krūminas      
 6   Dainius Krūminas    ->      
    [83] 18:15   D.Gudavičius  
 7   Pijus Povilonis        21:15  21:23  21:16 [37']  
[74] 17:25   P.Povilonis      
 10   Dovydas Urbšas    21:4  21:1 [14']      
  [79] 17:50   M.Gedrimas    
 15         21:9  21:5 [17']    
 M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    ->    V.Šukys   3-a vieta
      [89] 19:05   V.Šukys
       M.Gedrimas   21:15  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stacevičius    
    [84] 18:40   P.Sutkaitis  
     P.Sutkaitis   21:9  21:12 [17']   5-a vieta
      [90] 19:05   P.Sutkaitis
     D.Krūminas     21:10  21:11 [17']
    [85] 18:40   P.Povilonis  
     P.Povilonis   21:8  21:11 [14']  
         
         
       M.Stacevičius   7-a vieta
      [91] 19:05   M.Stacevičius
       D.Krūminas   14:21  22:20  21:16 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Dikšaitis    
   M.Dikšaitis   ->    
     M.Dikšaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [80] 18:15   M.Dikšaitis
        21:13  21:8
   .    
    ->    
     D.Urbšas  
   D.Urbšas     ->  
   D.Urbšas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.