Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-12-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-8 vietos      
 N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [62] 15:45   N.Tenikaitis    
 9   Augustas Dikšaitis      21:10  21:0 [16']    
[49] 14:10   A.Krasauskas      
 8   Arnas Krasauskas    21:13  21:12 [22']      
    [76] 17:20   N.Tenikaitis  
 5   Ugnius Lygnugaris        21:1  21:9 [14']  
[50] 14:30   U.Lygnugaris      
 12   Kasparas Andrijauskas      B/Ž      
  [63] 15:45   R.Krūminas    
 13   Ignas Jurkevičius      21:16  21:9 [22']    
[51] 14:30   R.Krūminas      
 4   Rokas Krūminas    21:5  21:6 [16']       1-a vieta
      [86] 18:10   N.Tenikaitis
 3   Paulius Alijošius          21:14  21:10 [20']
[52] 14:30   P.Alijošius      
 14   Kornelijus Paulauskis    21:10  21:7 [21']      
  [64] 15:45   J.Jatulis    
 11   Pijus Bambalas      21:13  21:10 [22']    
[53] 14:30   J.Jatulis      
 6   Jurgis Jatulis    21:7  21:11 [18']      
    [77] 17:20   J.Jatulis  
 7   Jogaila Altaravičius        22:20  21:18 [33']  
[54] 14:55   J.Altaravičius      
 10   Emilis Drazdas    21:10  21:8 [20']      
  [65] 16:10   M.Lukonas    
 15         21:9  21:9 [21']    
 M.Lukonas      
 2   Mantas Lukonas    ->    R.Krūminas   3-a vieta
      [87] 18:35   M.Lukonas
       M.Lukonas   21:19  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Krasauskas    
    [78] 17:20   A.Krasauskas  
     U.Lygnugaris   21:12  21:12 [31']   5-a vieta
      [88] 18:35   P.Alijošius
     P.Alijošius     11:21  21:8  22:20 [34']
    [79] 17:20   P.Alijošius  
     J.Altaravičius   21:11  22:20 [24']  
         
         
       U.Lygnugaris   7-a vieta
      [89] 18:35   J.Altaravičius
       J.Altaravičius   21:18  21:18 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Dikšaitis    
   A.Dikšaitis   ->    
    [80] 17:45   A.Dikšaitis  
   K.Andrijauskas     21:3  21:7 [22']  
  [66] 16:10   I.Jurkevičius    
   I.Jurkevičius     B/Ž     9-a vieta
      [90] 18:35   A.Dikšaitis
   K.Paulauskis       21:19  21:18 [28']
  [67] 16:10   P.Bambalas    
   P.Bambalas   21:14  21:15 [21']    
    [81] 17:45   P.Bambalas  
   E.Drazdas     21:11  21:8 [19']  
   E.Drazdas    
    ->    
         
       I.Jurkevičius   11-a vieta
      [91] 19:00   E.Drazdas
       E.Drazdas   21:13  21:9 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Andrijauskas  
     K.Andrijauskas   ->   13-a vieta
      [82] 17:45   K.Paulauskis
     K.Paulauskis       B/Ž
     K.Paulauskis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.