Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-12-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė   Dėl 1-4 vietų    
[43] 13:45   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 8   Uma Ivanauskaitė ,   Elžbieta Vilimaitė    21:4  21:4 [19']    
  [57] 15:20   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Aistė Jarutytė ,   Marija Zinčenko      21:13  21:12 [24']  
[44] 13:45   A.Jarutytė, M.Zinčenko    
 4   Gustė Gedminaitė ,   Meida Levickaitė    21:13  19:21  21:6 [34']    1-a vieta
    [72] 16:55   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
 3   Elzė Dindaitė ,   Elija Dindaitė        21:9  21:13 [26']
[45] 14:10   E.Dindaitė, E.Dindaitė    
 6   Emilija Elzbergaitė ,   Loreta Radavičiūtė    21:4  21:2 [15']    
  [58] 15:20   A.Peleckytė, E.Smilginaitė  
 7   Liepa Budrytė ,   Ūla Budrytė      21:18  21:15 [28']  
[42] 13:45   A.Peleckytė, E.Smilginaitė    
 2   Atėnė Peleckytė ,   Eglė Smilginaitė    21:10  21:3 [21']    
     
     A.Jarutytė, M.Zinčenko  3-a vieta
  [73] 16:55   E.Dindaitė, E.Dindaitė
   E.Dindaitė, E.Dindaitė   21:18  21:15 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   U.Ivanauskaitė, E.Vilimaitė    
  [59] 15:20   G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
   G.Gedminaitė, M.Levickaitė   21:7  21:9 [25']  5-a vieta
    [74] 16:55   G.Gedminaitė, M.Levickaitė
   E.Elzbergaitė, L.Radavičiūtė     21:11  21:9 [23']
  [60] 15:20   E.Elzbergaitė, L.Radavičiūtė  
   L.Budrytė, Ū.Budrytė   21:16  21:15 [28']  
       
       
     U.Ivanauskaitė, E.Vilimaitė  7-a vieta
    [75] 16:55   L.Budrytė, Ū.Budrytė
     L.Budrytė, Ū.Budrytė   21:14  21:17 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.