Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[5] 10:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 16  Alfredas Fedenko 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:14  21:16 [21']      
  [17] 11:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
 9  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
    21:17  17:21  21:16 [26']    
[6] 10:00    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė      
 8  Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:6  21:8 [12']      
    [29] 11:30    E.Čižinauskas, D.Lubė  
 5  Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
      12:21  21:14  21:16 [25']  
[7] 10:00    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė      
 12  Julius Masaitis 
 Vaiva Kelečienė 
  21:14  20:22  21:15 [26']      
  [18] 11:00    E.Čižinauskas, D.Lubė    
 13  Laimis Fiodorovas 
 Eglė Markelytė 
    21:19  21:14 [17']    
[8] 10:00    E.Čižinauskas, D.Lubė      
 4  Evaldas Čižinauskas 
 Diana Lubė 
  21:11  21:6 [13']       1-a vieta
      [41] 12:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė
 3  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
        21:14  21:19 [15']
[9] 10:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 14  Rytis Pratusevičius 
 Monika Janutaitė 
  21:16  21:17 [18']      
  [19] 11:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 11  Dainius Mazėtis 
 Rasa Ambrasienė 
    21:9  21:7 [14']    
[10] 10:30    M.Zinkevičius, R.Gečaitė      
 6  Mantas Zinkevičius 
 Rugilė Gečaitė 
  21:13  21:15 [15']      
    [30] 11:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė  
 7  Martynas Povilaitis 
 Indrė Gudelytė 
      21:13  21:12 [15']  
[11] 10:30    M.Povilaitis, I.Gudelytė      
 10  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  20:22  21:18  21:10 [27']      
  [20] 11:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė    
 15  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
    21:13  21:12 [17']    
[12] 10:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė      
 2  Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
  19:21  21:8  21:13 [33']    A.Tamošaitis, T.Urbonienė   3-a vieta
      [42] 12:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:11  21:12 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
    [31] 11:30    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė  
     S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   21:14  21:16 [16']   5-a vieta
      [43] 12:30    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė
     M.Zinkevičius, R.Gečaitė     21:15  21:13 [14']
    [32] 11:30    M.Zinkevičius, R.Gečaitė  
     M.Povilaitis, I.Gudelytė   21:15  21:8 [14']  
         
         
       S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   7-a vieta
      [44] 12:30    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė
       M.Povilaitis, I.Gudelytė   17:21  21:16  21:18 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
  [21] 11:00    A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:15  21:14 [17']    
    [33] 12:00    J.Masaitis, V.Kelečienė  
   J.Masaitis, V.Kelečienė     24:22  21:10 [19']  
  [22] 11:00    J.Masaitis, V.Kelečienė    
   L.Fiodorovas, E.Markelytė   21:13  21:14 [15']     9-a vieta
      [45] 12:30    D.Narvilas, A.Stankutė
   R.Pratusevičius, M.Janutaitė       14:21  21:19  21:9 [25']
  [23] 11:00    R.Pratusevičius, M.Janutaitė    
   D.Mazėtis, R.Ambrasienė   21:17  21:19 [17']    
    [34] 12:00    D.Narvilas, A.Stankutė  
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:11  23:21 [19']  
  [24] 11:00    D.Narvilas, A.Stankutė    
   D.Narvilas, A.Stankutė   21:14  21:16 [17']    
         
       A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   11-a vieta
      [46] 12:30    A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
       R.Pratusevičius, M.Janutaitė   21:13  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
    [35] 12:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
     L.Fiodorovas, E.Markelytė   21:14  21:19 [14']   13-a vieta
      [47] 12:30    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
     D.Mazėtis, R.Ambrasienė     22:20  7:21  21:7 [22']
    [36] 12:00    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   19:21  21:16  21:12 [26']  
         
         
       L.Fiodorovas, E.Markelytė   15-a vieta
      [48] 12:30    L.Fiodorovas, E.Markelytė
       D.Mazėtis, R.Ambrasienė   21:12  9:21  21:17 [22']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj) Turnyras perkeliamas !!!
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.