Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Andžej Mackevič 
 Artūras Olšauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, A.Olšauskas      
 16       ->      
  [59] 13:30    A.Mackevič, A.Olšauskas    
 9  Tomas Grigas 
 Vaidas Razbadauskas 
    21:11  21:16 [17']    
[49] 13:00    T.Grigas, V.Razbadauskas      
 8  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  22:20  14:21  21:17 [29']      
    [70] 14:00    A.Mackevič, A.Olšauskas  
 5  Pranciškus Gečas 
 Vidmantas Salietis 
      21:15  24:22 [19']  
 P.Gečas, V.Salietis      
 12       ->      
  [60] 13:30   P.Gečas, V.Salietis    
 13         21:17  14:21  21:17 [31']    
 M.Atkočaitis, G.Miestauskas      
 4  Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
  ->       1-a vieta
      [82] 15:00    A.Mackevič, A.Olšauskas
 3  Dalius Martinaitis 
 Martynas Povilaitis 
        21:19  21:14 [19']
 D.Martinaitis, M.Povilaitis      
 14       ->      
  [61] 13:30    D.Narvilas, A.Fedenko    
 11  Donatas Narvilas 
 Alfredas Fedenko 
    15:21  21:12  21:15 [23']    
[50] 13:00    D.Narvilas, A.Fedenko      
 6  Julius Masaitis 
 Laimis Fiodorovas 
  21:14  21:11 [17']      
    [71] 14:00    D.Narvilas, A.Fedenko  
 7  Simas Malakauskas 
 Agnius Tamošaitis 
      21:9  21:19 [12']  
[51] 13:00    S.Malakauskas, A.Tamošaitis      
 10  Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:13  21:11 [17']      
  [62] 13:30    S.Malakauskas, A.Tamošaitis    
 15         21:17  21:11 [17']    
 S.Galentas, A.Jachontovas      
 2  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->    P.Gečas, V.Salietis   3-a vieta
      [83] 15:00   P.Gečas, V.Salietis
       S.Malakauskas, A.Tamošaitis   19:21  21:19  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas, V.Razbadauskas    
    [72] 14:00    M.Atkočaitis, G.Miestauskas  
     M.Atkočaitis, G.Miestauskas   21:13  21:10 [15']   5-a vieta
      [84] 15:00    M.Atkočaitis, G.Miestauskas
     D.Martinaitis, M.Povilaitis     19:21  21:17  21:18 [27']
    [73] 14:30    D.Martinaitis, M.Povilaitis  
     S.Galentas, A.Jachontovas   11:21  21:12  21:17 [28']  
         
         
       T.Grigas, V.Razbadauskas   7-a vieta
      [85] 15:00    S.Galentas, A.Jachontovas
       S.Galentas, A.Jachontovas   21:13  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   ->    
     A.Butkus, D.Likas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 15:00    J.Masaitis, L.Fiodorovas
        21:17  17:21  21:18 [29']
   J.Masaitis, L.Fiodorovas    
   J.Masaitis, L.Fiodorovas   ->    
    [74] 14:30    J.Masaitis, L.Fiodorovas  
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas     21:17  28:26 [20']  
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj) Turnyras perkeliamas !!!
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.