Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė   Dėl 1-4 vietų    
[52] 13:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 8   Vilmantas Pratusevičius ,   Kotryna Janutaitė    21:11  22:24  21:14 [30']    
  [63] 13:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Karolis Reimeris ,   Giedrė Dapkuvienė      21:9  21:2 [12']  
[53] 13:00    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 4   Ramūnas Kavaliauskas ,   Justė Žibūdienė    21:18  21:15 [22']    1-a vieta
    [75] 14:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Mindaugas Dagilis ,   Ugnė Pūkaitė        21:16  16:21  21:15 [30']
[54] 13:00    M.Dagilis, U.Pūkaitė    
 6   Laimonas Vaškevičius ,   Sonata Zinkevičienė    21:16  21:14 [17']    
  [64] 13:30    M.Dagilis, U.Pūkaitė  
 7   Pranciškus Gečas ,   Gintarė Plečkaitytė      21:16  21:16 [16']  
[55] 13:00    E.Bradūnas, A.Balazaitė    
 2   Evaldas Bradūnas ,   Aušrinė Balazaitė    21:18  21:15 [17']    
     
     R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  3-a vieta
  [76] 14:30   E.Bradūnas, A.Balazaitė
   E.Bradūnas, A.Balazaitė   21:10  19:21  21:19 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Pratusevičius, K.Janutaitė    
  [65] 14:00    K.Reimeris, G.Dapkuvienė  
   K.Reimeris, G.Dapkuvienė   21:17  21:19 [18']  5-a vieta
    [77] 14:30   K.Reimeris, G.Dapkuvienė
   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė     21:15  21:11 [23']
  [66] 14:00   P.Gečas, G.Plečkaitytė  
   P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:0  
       
       
     V.Pratusevičius, K.Janutaitė  7-a vieta
    [78] 14:30   V.Pratusevičius, K.Janutaitė
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.