Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2019-11-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Emilis Jonkus    Dėl 1-16 vietos        
 E.Jonkus        
 32       ->        
  [11] 10:20   E.Jonkus      
 17   Jokūbas Kazlauskas      21:10  21:11 [23']      
[1] 10:00   E.Karišauskas        
 16   Ervinas Karišauskas    21:14  21:15 [23']        
    [27] 11:35   R.Kim    
 9   Ričard Kim        21:11  21:18 [24']    
[2] 10:00   R.Kim        
 24   Linas Grubinskas    21:6  21:5 [18']        
  [12] 10:45   R.Kim      
 25   Benas Adamonis      21:17  21:17 [26']      
[3] 10:00   M.Šatkauskas        
 8   Mantas Šatkauskas    21:8  21:6 [19']        
      [47] 13:10   D.Tankevič  
 5   Dominik Tankevič          21:6  21:9 [20']  
10:00   D.Tankevič        
 28       ->        
  [13] 10:45   D.Tankevič      
 21   Arnas Krasauskas      21:17  21:4 [19']      
[4] 10:00   A.Janušonis        
 12   Augustas Janušonis    21:6  21:9 [17']        
    [28] 11:35   D.Tankevič    
 13   Mantas Lukonas        21:11  14:21  21:11 [37']    
[5] 10:00   M.Plauška        
 20   Martynas Plauška    22:24  21:12  21:16 [39']        
  [14] 10:45   K.Sakalauskas      
 29         21:7  21:10 [24']      
 K.Sakalauskas        
 4   Kipras Sakalauskas    ->         1-a vieta
        [63] 13:55   D.Tankevič
 3   Rokas Lesinskas            20:22  21:17  22:20 [45']
 R.Lesinskas        
 30       ->        
  [15] 10:45   R.Lesinskas      
 19   Jurgis Jatulis      21:4  21:13 [21']      
[6] 10:00   J.Jatulis        
 14   Rokas Dargis    22:20  17:21  21:13 [37']        
    [29] 11:55   R.Lesinskas    
 11   Daniel Leonovič        21:10  19:21  21:10 [36']    
[7] 10:20   D.Leonovič        
 22   Kristupas Milašauskas    21:10  21:18 [21']        
  [16] 10:45   N.Tenikaitis      
 27         21:17  21:8 [23']      
 N.Tenikaitis        
 6   Nojus Tenikaitis    ->        
      [48] 13:10   R.Lesinskas  
 7   Nojus Budrikas          21:10  21:11 [30']  
[8] 10:20   N.Budrikas        
 26   Mykolas Lukočius    21:11  21:9 [16']        
  [17] 10:45   A.Kaminskas      
 23   Paulius Jarašiūnas      7:21  21:13  22:20 [39']      
[9] 10:20   A.Kaminskas        
 10   Adas Kaminskas    21:5  21:6 [15']        
    [30] 11:55   U.Mikalauskas    
 15   Dovydas Guja        21:12  16:21  21:19 [36']    
[10] 10:20   J.Peciukonis        
 18   Justas Peciukonis    21:19  15:21  21:16 [31']      R.Kim   3-a vieta
  [18] 11:10   U.Mikalauskas   [64] 13:55   R.Kim
 31         21:7  21:10 [20']    U.Mikalauskas   21:11  19:21  21:17 [35']
 U.Mikalauskas        
 2   Ugnius Mikalauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jonkus    
      [49] 13:10   E.Jonkus  
       K.Sakalauskas   21:10  21:14 [28']   5-a vieta
       
       N.Tenikaitis     ->
      [50] 13:10   A.Kaminskas  
       A.Kaminskas   18:21  21:9  21:17 [33']  
           
           
         K.Sakalauskas   7-a vieta
       
         N.Tenikaitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Karišauskas      
    [31] 11:55   E.Karišauskas    
     M.Šatkauskas   20:22  21:12  21:19 [31']    
      [51] 13:10   A.Janušonis  
     A.Janušonis     21:19  16:21  21:13 [32']  
    [32] 11:55   A.Janušonis    
     M.Plauška   21:17  21:7 [25']     9-a vieta
       
     J.Jatulis       ->
    [33] 11:55   D.Leonovič    
     D.Leonovič   21:12  21:16 [25']    
      [52] 13:10   D.Leonovič  
     N.Budrikas     21:18  21:12 [29']  
    [34] 11:55   J.Peciukonis    
     J.Peciukonis   21:17  21:18 [24']    
           
         E.Karišauskas   11-a vieta
       
         J.Peciukonis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šatkauskas    
       
       M.Plauška   ->   13-a vieta
       
       J.Jatulis     ->
       
       N.Budrikas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Kazlauskas      
   J.Kazlauskas   ->      
    [35] 12:20   J.Kazlauskas    
   L.Grubinskas     21:14  21:12 [20']    
  [19] 11:10   B.Adamonis      
   B.Adamonis   21:9  22:24  22:20 [35']      
      [53] 13:35   J.Kazlauskas  
        18:21  21:14  21:18 [31']  
   A.Krasauskas      
   A.Krasauskas   ->      
    [36] 12:20   M.Lukonas    
   M.Lukonas     21:13  21:12 [20']    
   M.Lukonas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   R.Dargis      
   R.Dargis   ->      
    [37] 12:20   R.Dargis    
   K.Milašauskas     20:22  21:19  21:13 [31']    
   K.Milašauskas      
    ->      
      [54] 13:35   D.Guja  
   M.Lukočius       16:21  21:19  21:14 [32']  
  [20] 11:10   P.Jarašiūnas      
   P.Jarašiūnas   21:8  23:25  22:20 [31']      
    [38] 12:20   D.Guja    
   D.Guja     21:13  21:12 [22']    
   D.Guja      
    ->    M.Lukonas   19-a vieta
       
         R.Dargis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       B.Adamonis    
       
       A.Krasauskas   ->   21-a vieta
       
       K.Milašauskas     ->
       
       P.Jarašiūnas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Grubinskas    
     L.Grubinskas   ->    
       L.Grubinskas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       M.Lukočius  
     M.Lukočius     ->  
     M.Lukočius    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.